Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 6-7 hónapos és még...

A macskám 6-7 hónapos és még nem tüzelt egyszer sem, viszont a hasa kezd lógni és nőni. Lehetséges hogy még mielőtt tüzelhetett volna már is teherbe esett?

Figyelt kérdés
macska,vemhes
2011. szept. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
tuti vemhes....ivartalaníttatás megoldja a problémát
2011. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs de az én cicusomnak 1 hét alatt olyan nagy hasa lett hogy alig ismertem meg (6. hónapos) és még nem is tüzelt,mindenki azt mondja hogy hasas,de szerintem még túl fiatal ahoz nem?
2011. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mindkét cica vemhes...

nem fiatal hozzá.

fél évesen már ivarérettek.

(a kutyák is.)


gratulálok, azonnal irány az állatorvos, és kérdezzétek meg, nem késő-e még az ivartalaníttatás.

vagy találjátok ki, mit kezdetek a 4-8 kölyökkel, mert hogy állatmenhelyre nem veszik be, az tuti.

2011. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hány hónapos kortól kezdenek el tüzelni ?
2011. szept. 8. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt a tényt honnan veszed, hogy nem tüzelt?

Amúgy könnyen ki lehet tapintani ha tényleg terhes, mert lehet érezni a kis cicákat. De az is lehet, hogy csak elkezdett készülni a télre. Tudod ilyenkor felszednek egy keveset. Ajánlatos tényleg egy állatorvos, és ha még időben vagytok akkor ivartalanítani.

Ha jól tudom 6 hónapos kortól ivarérettek a lány cicák, a fiúk 8.

2011. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még nem tüzelt.Ja és a hasa már jónagy de inkább lóg és nem szélesedik.
2011. szept. 18. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!