Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinäljak, hogy ne a...

Mit csinäljak, hogy ne a szoba sarkába kakiljon a cicám?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem értem miért csinálja ! Igaz,sajna csak lakás-cica,de van neki rendes alomláda,ahova pisil,de valahogy rászokott,hogy az ebédlö asztal mögötti sarokba

megy kakilni,nagyon félek,ha a férjem egyszer meglätja,

akkor a cicus,mehet világgá... azt a sarkot már minden

féle szaggal kezeltem,mégis odamegy,gondoltam beleverem az orrát,de nem birtam..annyira karmolt ,fujt


2011. szept. 8. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek tedd oda neki az almot, aztán ha már arra rászokott, akkor elviheted onnan.
2011. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az alomra rászokott már,régbben bele is kakilt,de pár hete

csak az ebédlö asztal mögé jár,résen kell lennem állandosn,nehogy a férjem fedezze fel hamarabb...

2011. szept. 8. 21:34
 3/8 anonim válasza:
100%

az egyik megoldás az, ha sűrűbben takarítod és cseréled az almot. nem tudom milyen gyakran szoktad, az én macskám is ilyen volt, de amióta reggel és este takarítom ill. 3, max.4 naponta cserélem, semmi probléma nincs vele.

ha ez nem válik be, akkor a másik megoldás az, amit a kérdés alá írtál. bele nyomod az orrát a végtermékébe. másként nem tudod lekommunikálni felé, hogy nem szabad.

2011. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
tényleg, még egy: lehet az almos doboz kicsi neki.. nem tudom mekkora a cicó, de méretarányosan kell megválasztani neki a dobozt.
2011. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha a sarokba teszed az eleségét v a vízét,akkor nem fog oda kakilni!!!!!...nyugi,lefog róla szokni!!!!!

..a macskák sem esznek ott ahol sz......

2011. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és még valami!!!!..ha belenyomod az orrát,azzal csak téged fog utálni az a szerencsétlen cica...hidd el kaja a sarokba,és kész!!!
2011. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom! Nekem ilyen gondom nem volt szerencsére! Azt már másoktól is hallottam, hogy "a macskával kell feltörölni az ürüléket, és akkor majd megtanulja..." Tehát ez a javaslat nem olyan hülyeség, mint amilyen gusztustalan.


Van viszont egy barátom, akinek két alomládája van. A cica az egyikbe kakil, a másikba pisil. Az egyik alom durvább, a másik finomabb szemcséjű. Nem tudom hogy jött rá, hogy az ő macskája más-más minőséget használ az egyik és a másik dologra, de bejött neki.


Nálam szerencsére ugyanazt az almot használja mindkét dologra. De talán megér egy próbát egy másfajta alom a sarokban. Ha elfogadja, akkor nyert ügyed van. Ha nem, marad a feltörlés :S

2011. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat !az alomdoboz mérete jo,állatboltban vettem,talán valoban többször kell cserélni...

még az is gond,hogy karmolja a butorokat,pedig van neki

kaparofája is,arra nem megy..

azt is tudom,a macska öszönlény,megtanitani nem nagyon lehet..semmire hosszu évekig kutyám volt,de most nincs kertünk és napközben nem vagyunk otthon..

szeretem én a cicut azzal nincs gond,most is itt ül velem a gépnél..

meg ,ha a kaját nem eszi meg azonnal,akkor ki kell dobni,mert ha állott nem kell neki..kizárolag a macskakonzervet eszi,semmi konyhai kaját..

2011. szept. 10. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!