Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha valaki macskát tart a...

Ha valaki macskát tart a lakásban, nem fél, hogy belemegy a macskaszőr az ételbe?

Figyelt kérdés
Mert óhatatlanul hullik a szőre, és ahol a macska minden szobába bejáratos,pl.a konyhába,ott simán belemehet főzés közben,nem?
2011. szept. 11. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
előtte kezet kell mosni és ne engedd be a konyhába.
2011. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
mi például elviseljük ha évente 2-szer belemegy az ennivalóba a cica szőre aki szereti a cicáját az elviseli a szőrét , vagy ha nem akkor ne tartsa benn! :)
2011. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Az asztalon necsak akkor legyen hús,ha a macska felugrik.Ezt ne engedd,és a tűzhelyre sem.
2011. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
Én sem engedném a konyhába!
2011. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%

A macskának, kutyának kint a helye!!!

Simán elkaphatunk bármilyen betegséget, főleg ha a konyhába, vagy a hálószobába, ahol alszunk oda is bemegy. meg mi szívjuk a macska szőrét, mert még a levegőben is benne van..

2011. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem nincs macskám,de az új páromnak és szüleinek van, és vendégségbe megyek hozzájuk.A macska mindenhová bemegy,konyhába is,és én nem szivesen ennék-innék ott,erre nagyon finnyás vagyok,pedig ebédre várnak.Mit tegyek?
2011. szept. 11. 19:14
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk bemehet a konyhába, de nem ugorhat fel az asztalra, konyhapultra, így nem is megy bele a kajába a szőr.
2011. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Hát tenni nem sokat tehetsz, mivel vendég vagy, gondolom nem fogod megmondani, hogy mostantól nem mehet be a macska.
2011. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Belemegy néha. Zavar kicsit, de nem undorodom töle. Tudom, hogy tiszták és egészségesek. Ha vendég van persze jobban odafigyelünk. Amúgy számomra az is undi, mikor a kisgyerek nyálaz össze mindent. :D
2011. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Nekem csak kerti cicám van, de a szomszédban volt benti cica. Egyszer hoztak nekünk palacsintát és a tányér szélén ott volt a szőr körbe és a palacsinta is tele volt. Természetesen nem ettük meg, de azt hiszem ha néha néha belekerül el lehet viselni. Bár anyukám tisztaság mániás szóval nálunk azért nincs semmi csak egy akvárium.


17/L

2011. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!