Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddő a cicám? 2 éve nem ellik!?

Meddő a cicám? 2 éve nem ellik!?

Figyelt kérdés

egyszer ellett, akkor halva születtek a kiscicák.

azóta hiába látom párzani, nem lesz vemhes, ivartalaníttatva nincs...

ez már 2 éve így van, semmi baja, nagyon egészséges...

ezért gondoltam, nem rohangálok vele az állatorvoshoz, hiszen nincs semmilyen tünete.


amúgy is elég pici, olyan "vézna", túl korán kellett elhoznunk az anyacicától mert vízbe akarták fojtani.


vagy érdemes lenne a méhét megnézetni úgy is, hogy tünetmentes?


köszi a válaszokat!


2011. szept. 18. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kivizsgálás biztos nem árt neki.
2011. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Elleni a ló szokott.
2011. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elleni a ló, a macska, a kutya, és még egy rakás más állat szokott...


itt meg a kérdésre szoktak válaszolni.



első: köszönöm a válaszod.:)

csak kíváncsi vagyok, más is járt-e így a cicájával, mert neki tényleg 2 éve semmi baja...

lehet, hogy egyszerűen nem elég fejlett a méhe...


a kivizsgálást fontolgatom, de tudjuk, milyen az anyagi helyzet, és van még egy cicám és 4 kutyám, szóval na tetszi

2011. szept. 18. 10:29
 4/6 A kérdező kommentje:

k érteni a problémát, bármikor megbetegedhetnek és akkor inkább arra költöm a pénzt...


sajnos csóróság van.:(

2011. szept. 18. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyan kicsit off... jobb lenne, ha nem ellene a cicád ennyi állat mellé, nem fogod tudni elpasszolgatni őket... Elképzlehető, ha eleve halva születtek az első kiscicák, hogy valami probléma van a méhével, általában az első alom szokott igen életerős lenni. Én megnézetném a biztonság kedvéért, mert simán lehet tünetmentes.
2011. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom, utolsó, akkor csak két cicám volt...:)

na meg 0 fogalmam a normális állattartásról...


most egyelőre "örülök", hogy nincs ezzel gond, de most már kezd gyanús lenni a dolog, és most, hogy mondod, hogy tünetmentes is lehet, azt hiszem holnap lesz egy utam a dokihoz...:)


köszönöm a válaszokat!:)

2011. szept. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!