Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámat ki szeretném szoktat...

Macskámat ki szeretném szoktatni az udvarra viszont 2 éve a lakásban él! Tanácsot szeretnék kérni hogy tegyem vagy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem immungyengesége miatt 9hónapig volt szobacica a macskám. de tudtam hogy ki kell engednem. feluningoltuk a dokimmal minden védőoltással immunovetet kap minden nap.


Nem is olyan régen, kb 1 hónapja engedtük ki először a kertbe. Semmi nem volt rajta, csak én voltam a közelében. Mivel nagyon idegen volt neki a környék ezért laposkúszásban közlekedett. Óvatos volt. A mai napon hagytam először úgy magára, hogy 5 órara elmentem itthonról. De mire hazajöttem ott várt a kapuban.


Szóval szerintem ha olyan a környék adj rá nyakörvet,és menj ki vele csak úgy. Ha városi vagy, ajánlok egy póráz szoktatást, és úgy kimenni vele párszor. majd elengedni.

Saját kertben értelmetlennek tartom a pórázt.


Szerintem nagyon fogja élvezni a dolgot!


Caelestis


ui: ha még nincs ivartalanítva, vagy beoltva minden baj ellen, azt érdemes elvégezni a kiengedés előtt.

2009. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
en minidig az ajto elött ettetem.es mindig egy picit batrabban mereszkedett ki
2009. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!