Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyünk? Nem szeretném,...

Mit tegyünk? Nem szeretném, ha meghalna.

Figyelt kérdés
Lefialt nálunk egy kóbor macska. Két gyönyörűszép kölyke lett, az egyik már pár naposan elpusztult. Amikor a másik megérte az egy hetes kort az anyamacska eltűnt és két nappal később sem jött, ezért gondozásba vettük az akkor már nagyon legyengült cicust. Tápszert eszik, már járkál is egy kicsit. Most három hetes. Pár napja nem eszi meg a tápszerét. Infralámpával világítunk neki, kibélelt dobozkája van. Az állatorvos azt mondta, itassuk kamillateával is néha. Már azt sem nagyon issza. Pisil is, kakil is, ezzel nem volt gond. Mit csináljunk?
2011. szept. 21. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de úgy szeretnék segíteni. Nem tudnál "telefonos segítséget" kérni megint az állatorvostól? Egy ilyen kiscica pár nap alatt kiszáradhat :(
2011. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a kérdés tárgytalan. Dönci az előbb átment a Szivárványhídon. Megpróbáltunk mindent, de ami a szájába került kiköpte. A kezemben halt meg :(
2011. szept. 21. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom:((((

Semmiképp se hibáztasd magad, biztos vagyok benne a leírtak alapján, hogy Te mindent megtettél. Egy újszülött cicának sajnos szinte egyáltalán nincs immunrendszere, majdnem lehetetlen felnevelni.

2011. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!