Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kiscicákat vinnék menhelyre...

Ha kiscicákat vinnék menhelyre akkor kell azért fizetni, hogy befogadják őket?

Figyelt kérdés
Most ellett le a cicám és 5 lett neki. De ennyit szerintem még elajándékozni se tudnék bántani viszont nem nagyon akarjuk őket.
2010. szept. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: nem hiszem, hogy fogsz tudni találni egy olyan menhelyet, aki cicákkal is foglalkozik és be tudja venni őket. Mind fullon van, sokszoros telítettséggel.
2010. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem ivartalanítottad a cicád mielőtt meg lett a baj? Most már cseszheted. Ne vidd menhelyre mert nem tudják már befogadni őket. Milyen színűek, neműek? Rakd fel expressre startaprora topaprora. Ha van piac a közelben menj ki velük. Nekem is úgy sikerült.Én találtam az erdőben 4 kiscicát, teljesen reménytelen volt az elajándékozás annyira rondák voltak és még is sikerült. Ne add fel!.
2010. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább hidesd, és van ahol kell, van ahol nem kell, attól függ h van e hely.
2010. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Menhely szinte biztosan nem tudja bevenni, mert annyira nincs már helyük. Hirdesd, ahol csak tudod, szólj a barátoknak, ismerősöknek, osztálytársaknak/kollégáknak, de csak olyannak add oda, aki hajlandó felelősen tartani és ivartalanítani őket.

És te is tanulj az esetből és kérlek, ivartalanítsd a cicá(i)dat.

2010. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy szült a cicád, irány az orvos, és ivartalanítasd. Ne kezd, hogy az drága, mert ha nem kelnek el a cicák, akkor őket is etetned kell, utána az új almokat, stb, a végtelenségig.
2010. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!