Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma találtam 3 kiscicust....

Ma találtam 3 kiscicust. Menhelyre vihetem őket? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval találtam 3cicát a semmi közepén magukra hagyva.. egyiknek elvan törve a lába azt hiszem.. sajnos megtartani nem tudom mert nagyon durván allergiás vagyok rájuk :( Menhelyre vihetem őket? kell fizetni? mert pénzem az nincs.
2010. szept. 14. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni érte.
2010. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen en is ugy tudom, hogy lehet vinni. Jol nezd meg melyikbe viszed, mert lehet hogy mar nem elik meg a holnapot, ha olyan menhelyet valasztasz... Pl. a Noe jo, en ugy tudom. Gratulalok a cselekedethez, sajnos mar nem sokan tennek ezt meg a helyedben.
2010. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát megdögleni ne hagyd őket,v kérdezz meg 1 állatdokit tud-e segíteni,van-e valami ötlete hova vidd,vagy el tudja-e helyezni őket.Vagy ha mást nem 2-3 konzerv olcsó macskakajával beállítasz 1 menhelyre h bocs csak ezt tudom adni de segítsetek.Csak nem fognak elküldeni a francba.Ezeknek is csak az a bajuk h etetni kell azt a rengeteg állatot,talán ha más nekik felhasználható cuccot viszel,annak is örülnének.
2010. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megdögleni semmikép se hagyom őket. Még azt is megengedem hogy az ágyamba aludjanak.. adtam nekik kis tejet vízzel felhígítva mert úgy halottam ugy nem hajtja meg őket... de én 3hetesnek nézem őket még nagyon ici picit bőven az anyjuk mellet lenne a helyük. Győri menhelyre viszem őket itt van pár utcára. Szerintetek ha ma elviszem akkor beveszik? Honlapon nyitvatartás 17-ig van kiírva. De unoka tesóm azt mondta van ügyelet. Szerintetek?
2010. szept. 14. 18:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anyu azt mondta sürgősen vigyem el őket. Szóval a menhely jutott egyedül eszembe mert körbekérdeztem az utcákat senkinek se kell :(
2010. szept. 14. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj itt nagy a baj :S Jó hogyn nem hagytad ott őket :) Én is nagyon durván allergiás vagyok rájuk de én most sedtem össze 4 hófehér kiskandúrt. Azt hittem sosem sikerül elajándékoznom őket mert annyira rondák, de szerencsére mégis sikerült :) Az egyik sajnos elpisztult de a másik 3-nak jó helye lett :) Egyébként megpróbálhatod piacokon azb enyémet a szigethalmi piacon vitték el vasárnap. Menni fog csak ne add fel :)
2010. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy előző vagyok várj még egy kicsit mondd hogy ma már nem tudod őket bevinni én esetleg tudok segíteni az elhelyezésükben :) Akkor 3 kiscicavan és milyen neműek és színűek? Azt meg tudod állapítani? Idén már 12 kiscicának és köztük felnőtt cicáknak is találtam helyet, nagyon sok munkámba kerül de megéri a siker :) Mondd el az infókat amiket tudsz róluk, hátha tudok segíteni. :9
2010. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
máskor én is találtam a semmi közepén 1 et és hazahoztuk megtartottuk és még ma is megvan :D a tesóját is megtalálták és ő is szobacica lett :D tuti nem kell fizetni a menhelyen az azért van és grat neked is :D:D
2010. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet
2010. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod körbekérdezhetem az ismerőseimet, hogy nem szeretnének-e cicát... de akkor légyszi mond meg a neműket meg a színüket, és esetleg tegyél fel róluk képet:)
2010. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!