Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék a leggyorsabban...

Hol tudnék a leggyorsabban gazdit lelni egy talált kiscicának? Holnapig van időm, mert el kell vinnem a menhelyre. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

A helyi rádión már túl vagyok,persze senki nem érdeklődött,

kitettem iwiwre,de semmi...:(((

Még nincs róla fényképem,ezért nem raktam fel hirdetést.

Melyik a leglátogatottabb oldal,ahol érdemes hírdetni?

Egy nap igen kevés,de meg kell próbálni!


2009. nov. 21. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
gazditkeresek.hu expressz.hu például, de valami képet csinálj róla, mert úgy az igazi. Eleve inkább a képes hirdetésekre kattintanak. A gazda keresés sajnos nem egy napos dolog, hetekbe is telhet, ideiglenesen sem maradhat semmiképp?
2009. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


jobb felső sarka...írj e-mailt és a faliújságunkon megjelenik...ilyenkor éjjel is szoktak fenn lenni:)

amilyen gyorsan tudunk kimegyünk hozzád és elhozzuk az állatkát ha nem tudod megtartani

most írj e-mailt!!!

2009. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nálunk nem maradhat,mert a nagy cicánk egy igazi gyilkos...egy percre sem merjük egyedül hagyni,mert egyből torokra megy :S (volt rá példa)

Végül is a menhely sem egy tragédia,mert megbeszéltem velük (jó ismerősök),hogy továbbra is kereshetek gazdit,és majd onnan viszem/viszik el.

Csak hát olyan kis ragaszkodó,le sem lehet vakarni,mindig a seggünkben van,mert annyira fél,hogy ismét egyedül marad!Így bele gondolni is olyan rossz,hogy mennyire fog sírni ott "egyedül"...:( Olyan édes! Egy igazi tündér!

Nem baj,nem adom fel!Még bármi megtörténhet!

Köszi az oldal tippeket,holnap kora reggel már intézem is a hirdetéseket,valami cuki kis fotóval!

Na meg felhívom a maradék ismerőst...hátha...

2009. nov. 21. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:
második vok!mondom küldj e-mailt nekünk
2009. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De nem szeretném,hogy olyan messzire vigyétek....:( Szombathely?!

A menhely meg itt van tőlünk 10 percnyire,minden nap látogathatnám többször is!A szívemen viselem a sorsát,és szeretnék neki szerető gazdit találni...

DE Nagyon köszönöm a segítséget,igazán rendes vagy,hogy segíteni akarsz!!!!Remélem nem gondolsz hálátlan dögnek...:S vagy önzőnek...:S

Még 1x köszönöm!

2009. nov. 21. 23:44
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

akkor hagyd a menhelyen ott látogathatod is és kereshetsz közbe gazdit az expressz.hu például jó de tegyél azért tényleg fel róla képet estleg a helyi kisállatboltba.....tehetsz róla ki plakátot érdeklődj ismerősöknél

sok sikert

2009. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyátalán nem gondollak önzőnek:)inkább egy nagyon kedves,aranyos embernek:)

2-dik voltam

2009. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöket kérdezz!Ha nem a menhejenszerintzem megveszik pláne ha cuki gámoltalan feje van!
2009. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!