Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinálok rosszul? Lent.

Mit csinálok rosszul? Lent.

Figyelt kérdés
Kb. 5 hónapos cicám mindig engem támad, én vagyok a prédája játék közben, de már nagyon eldurvult. Kinövi? Hogy nevelhetem meg?
2011. szept. 26. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem csinálsz rosszul....,komolyan..,egy 5(!) hónapos játékos szeleburdi macsektól mit vársz???? Ő még nem tudja szabályozni azt sem,hogy finoman kapjon oda meg ilyesmi....

Ahogy nő majd kinövi és járja a saját útját!Most meg játssz vele sokat!!!;)

2011. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én macskám is ilyen és nem tudtam leszoktatni róla csupán szabályozni. Odáig eljutottam, hogy "óvatosan" harap, ha rászólok abbahagyja, és nem támad rám váratlanul vagy az arcomra. Ez így nem is olyan rossz. Ha pl megütöd attól csak idegesebb lesz.
2011. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nagyon durvul adj neki egy pofont, az enyém is ilyen volt . Persze nem kell neki nagyot adni csak hogy megérezze hogy ezt már nem játék.
2011. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek nem használt a pofon, meg hadonászás csak igazából megijedt tőle és védezekett. Ha harap akkor kiabálj rá, vagy menj el onnan, spricceld le vízzel, stb. Lassan mozogj és gyugodtan viselkedj, ne hadonássz meg rángasd a kezed, legyen mozdulatlan. Ha én pl hadonászok akkor csak ideges lesz és jobban harap. Nekem ezek használnak.
2011. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!