Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt azt jelenti hogy hamarosan...

Ezt azt jelenti hogy hamarosan fialni kezd a macskám?

Figyelt kérdés
Hasas, de nem tudom hogy mennyi idős. Napok óta elvan készítve a helye ahová fialjon.Hiába tettem oda a macskát, semmi pénzért nem maradt volna ott.:) De most magától befeküdt oda, a szokásosnál gyorsabban veszi a levegőt , és nagyon mocorognak a hasába a kiscicák.
2011. szept. 27. 14:51
 1/8 A kérdező kommentje:
és amikor meglát, akkor nyávog. Máskor nem szokott nyávogni, csak ha hívom.
2011. szept. 27. 14:58
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez biztos annak a jele!
2011. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt akarja,hogy legyél ott vele.A miénk is ezt csinálta,és amikor otthagytam szalad utánam és hívott vissza,hogy legyek ott vele.Azt jelenti,hogy bízik benned.
2011. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott vagyok vele. Most elaludt.
2011. szept. 27. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ellés közeledésének jele, ha nyák folyik a hüvely nyílásból.
2011. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi történt!
2011. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg írom. Eddig nem történt semmi. Alszik, és dorombol.
2011. szept. 27. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a macska odahívná a gazdáját szüléshez, minden állat egyedül küzd meg vele.


Sőt, volt macskánk amelyik azt sem vette jó néven ha odajárkálunk a kismacskáihoz, mindig átköltöztette őket mert ahol mi megtaláljuk az nem biztonságos neki. Majd amikor jónak látja, előhozza a macskáit és bemutatja a gazdáinak.

2011. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!