Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bolhás még mindig a...

Miért bolhás még mindig a kiscica?

Figyelt kérdés
A szomszédnak van 1 macskája aki természetesen bolhás.. A gazdája ha hetente haza jön a házhoz még sztem nagyon akk se foglalkozik a macskájával. Ez a kis "dög" (nem rossz érelemeben)átjár a mi udvarunkban és "szétszórja" a bolháit. Van egy macskaólunk oda nem merészkedik mert az anyamacska jól lepofozza ha a kölyke közelébe is próbál merészkedni. A kérdés az lenne miért bolhás még mindig a kis cica ha már bolhaporral bekentük a hasát, hátát az ólukat befújtuk bolhaírtóval??
2011. szept. 28. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon könnyű kérés ezért könnyű választ is adok. Ez elég erős figyelj.

Az anya macska nem jár el nem kobrol?

Mert ha igten koborlásnál összeszedte a bolhát más macskáktól!

De ám az is elképzelhető hogy a bolha méreg ócska (szar)..

Ezért szerintem vegyetek drágábbat és kérdez is róla véleményt!! A por nálam sohase hat!!

2011. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neeem, ilyenkor nem kóborol mindig szigorúan csak az udvarban meg az udvar környékében van :D.. Bár már arra is gondoltam h az anyamacska összeszedi a kis "dög"-től a bolháát :S..
2011. szept. 28. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

a bolha por stb nem azt akadályozza meg hogy a bolha rámenjen az állatra, hanem azt hogy szívja a vérét illetve könnyebben elpusztuljon.

Cicáknál nem javasolt a por használata mert lenyalják magukról. az anyán használhattok nyakkörveta kiscicáknál meg kell várni hogy elérjék a biztonságos kórt

2011. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!