Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1-2hónapos kiscica fosik, mit...

1-2hónapos kiscica fosik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tegnap este találtam egy max.1-2 hónapos kandúr cicát,hazahoztam ideiglenesen, alutasakot adtam neki és fosik.

Nem tudom mitől,próbáltam neki csak szárazat adni,h megfogja,de nem eszi meg,igaz nem junior..de most hétvégén nem találtam semmit,ahol kaphatnék.

Mit tudnék neki adni a fosás ellen?

Ha vízbe vagy ételbe teszek szódabikarbónát az segíthet?

Régebben úgy emlékszem az én cicámnak ezt adtunk és segített,csak az már nagyon régen volt,nem tudom,h mit kéne tennem vele.

Köszönöm a válaszokat előre is


2011. okt. 2. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
áztasd be vízbe a szárazat
2011. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Ha van otthon széntablettád akkor dobjál le a torkán 1-2 szemet az megfogja a székletét.

De ha megissza a szódabikarbónás vizet,,hát akkor nagyon ügyi cica és az is jó.De félő,hogy nem fogja meg inni vagy enni.

2011. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sné N Szilvia válasza:

Szia

én is ezt az utat járom, diétán van a kis cicánk.

ami abból áll hogy főzők neki krumplit répát hússal, össze darabolom teszek még hozzá rizst.

Ha éhes hidd el meg eszi, nekem be vált,remélem neked is sikerülni fog.

2011. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!