Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, és tapasztala...

19 hetes vagyok, és tapasztalatot szeretnék kérni pimafucin kúppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kúpot kell használnom, mert van egy kis fertőzésem. Mióta használom, azóta minden nap hasmenésem volt, ami eddig nem volt jellemző, illetve többet fáj a hasam is. Ez lehet a kúptól? Ugye nem árthat a babának?
2011. jan. 7. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem volt tőle semmi problémám. Nem szívódik fel sem a bőrön sem a nyálkahártyán, ezért lehet terhesen és szoptatás alatt is alkalmazni. A tájékoztatót olvasd el, azt írja ha más mellékhatást tapasztal a leírtakon kívül, akkor hagyja abba és forduljon orvoshoz.

2011. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!