Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Párnapos kiscicát mentettetek...

Párnapos kiscicát mentettetek már meg?

Figyelt kérdés
Elég gyengék voltak már születésük után is. 4-ből már csak egy él. Az anyja nem foglalkozik vele, nem is tud magától szopni,le van gyengülve. Próbálom etetni,infralámpával melegen tartom, de nem tudom meddig sikerül.
2011. szept. 30. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj el vele állatorvoshoz és kérj tőle segítséget. Ő el tud mondani mindent amit tehetsz érte. Nagyon nem tudok segíteni.

Ne csak infralámpával melegítsd, de egy pulcsiba vagy plédbe is tedd bele. Persze lámpa is kell! :) Próbáld minnél többször etetni, ne haljon éhen. Nem tudok többet mondani :(. Sajnálom. Remélem túl éli!

2011. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem feltétlenül azért nem törődik vele az anyja mert "rossz" anya. Lehet, hogy a kicsiknek valami olyan rendellenességük volt/van amit a mamacica érez, de te nem látod.

Én is azt mondom, h vidd el dokihoz, vizsgálja meg, adjon tanácsot.

2011. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És mivel eteted?
2011. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Közben ezt találtam: [link]

Remélem túléli. Ha legalább annyira felerősíthetném,hogy szopni tudjon pótmamacica is lenne gondozi.

2011. szept. 30. 23:46
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam,hogy okkal nem törődött velük.

Most jobb híján forralt tejjel próbálom etetni,holnapig ha bírja veszek neki valót. Másik anyacicám(tegnap fialt) elfogadná,de képtelen szopni.

Állatorvost is csak holnap tudom elérni.

Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 30. 23:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne macska tejet vegyél holnap sem, hanem tápszert. A panzi is jó.
2011. szept. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A tejbe keverj vizet is! A kecsketej jó lenne neki, de gondolom éjfélkor nem nagyon tudsz szerezni. Nálam is volt, hogy három elpusztult a négyből, az anyjuk félrelökte őket, mert betegek voltak. :( De neveltem már négy újszülöttet is, dobozban találták őket, a szemük sem volt még nyitva. Ha életre való a kiscica, meg lehet menteni.
2011. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze vízzel kevertem a tejet. Úgy tűnik egyre könnyebben tud nyelni és mozgolódik is amikor megéhezik.
2011. okt. 1. 00:16
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem élte túl:-(
2011. okt. 1. 11:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálnom :(
2011. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!