Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert nem eszik mar a cumisuve...

Miert nem eszik mar a cumisuvegbol?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy 2 hetes kiscicat. Ma mar kb 1 honapos, de meg mindig kicsike es fejletlen a kortarsaihoz kepest. Eddig tejjel etettem cumisuvegbol, de tegnap ota nem akar enni belole. Probalkoztam mar a tejbe aztatott kenyerrel vagy parizerrel, de meg nem eszik ilyesmit.
2011. okt. 1. 22:37
 1/4 anonim válasza:
Lehet kapni anyatej pótló tápszert kiscicáknak pl.Fressnapf-ban, vagy valamilyen nagyobb állateledel boltban.Talán próbáld meg! Vagy valamilyen kiscicáknak való aszpikosabb cicatáp hátha evésre csábítaná...Azt könnyebb felnyalogatni. Eddig milyen tejet kapott? De ha eddig evett, és fejlődött, most meg hirtelen nem eszik, lehet hogy beteg lett, vagy valamilyen hiánybetegsége van... Szerintem vidd állatorvoshoz amint lehet, nehogy késő legyen! Remélem sikerül felnevelned, és sok örömet okoz majd! :)
2011. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eleg bagyadtt is, sokat alszik, korahoz kepest meg nem szalad, csak megyeget, azt is inogva szegenykem :) (ezt eddig a fejletlensegere fogtam), de lehet h beteg. voltunk orvosnal, azt mondta h egezseges csak alultaplalt. Az orvos azt mondta h adhatom neki az 1,5%-os bolti tejet. Amugy Romaniabol irok...
2011. okt. 1. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az valami falusi lódoktor volt, aki nem hallott még a laktózérzékeny macskákról meg a tejpótlóról. Szerezz neki olyat, mert a tehéntejtől fájhat a hasa, úgy meg persze hogy étvágytalan. Na meg nem is neki való az a vizezett sz*r, azon nem lehet nagyra és egészségesre nőni, minden reklám ellenére. A boci töményen kapja, úgy könnyű, de a bolti messze áll az ideálistól.
2011. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És még ha tudnál is eredeti tehéntejet szerezni, az mint mondtam, laktózos, tehát nem jó a kismacskának, meg egyébként is nagyon más az összetétele. Ha már muszáj tejet, akkor kecsketej.
2011. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!