Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumisuvegbol eszunk anyatejet,...

Cumisuvegbol eszunk anyatejet, eves kozben anyira merges lesz kezd hadonaszni es sirni alig tudom megvigasztalni aztan abba hagya es eszunk tovabb. vajon miert csinalja eszt? Es 2honaposak vagyunk

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jön elég gyorsa a tej, túl gyorsan jön a tej, levegőt nyelt...... ha elkezdi akkor pihenjetek egy kicsit és ha kéri akkor folytasátok.
2009. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2 hónapos, de szopizik, viszont ugyanezt csinálja.
2009. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem is az lehet a gond hogy nem jön elég gyorsan a cucc. nálunk legalábbis pont így csinálta és elmúlt a morcizás, ahogy nagyobb folyássebességű cumira váltottam.
2009. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hagya-hagyja

eszt-ezt

2009. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Szerintem sietett amikor írta,nem a helyesírásával van a gond.Nem a témához kapcsolódik.Tudom az sem amit én írta,de nem tudom szó nélkül hagyni.
2009. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írtam. Csak hogy ne legyek én is megszólva.
2009. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megoldodot a problemank most lefekuve eszunk oldalt forditva es most nem csinalja eddig az olembe ettunk koszonom a valaszaitok
2009. nov. 29. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!