Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. A cicám habot hányik!...

S. O. S. A cicám habot hányik! Miért?

Figyelt kérdés

A 3 és fél hónapos cicám ma reggel, reggeli után kihányta a kajáját (amiből már tegnap is evett, akkor semmi baja nem lett, és a tesójának se), majd percekkel később pedig habot hányt többször is.

Szerintetek mi lehet a baja? Most már egy kicsit jobban van, de kitudja. Ez az egész max fél órája kezdődhetett.


Köszi


2011. okt. 2. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinti cica? Lehet, hogy mérgezés... a helyedben elvinném még ma az orvoshoz.
2011. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én erre csak ennyit tudok mondani: Állatorvos, de minél előbb.
2011. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Benti cicáim vannak.

És az a baj, hogy felénk ma nincs állatorvos.

2011. okt. 2. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:
És ügyelet a környéken, vagy másik városban? A neten utána tudsz nézni.
2011. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyéim is néha vissza szokták büfizni....néha direkt a szőnyegre pakolják:D Mérgezés akkor lenne ha vért hányna és vér folyna a füléből.

Nem kell idegeskedni, etess vele füvet kedves kérdező. De ha téged ez megnyugtat vidd el orvoshoz amint lehetséges, nehogy tényleg ebből legyen baja.

De mondom, nekem évek óta vannak cicáim és ez szokványos náluk, néha nekik is lehet rossz a pocijuk.


20N

2011. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

50 km-re találtam ügyeletet, délután el tudjuk vinni.

Most már rendesen futkorászik, meg harcol a tesóval.

2011. okt. 2. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mondom, nincs semmi baja. A kinti cicák ilyenkor szoktak füvet rágcsálni, jobb ha hozzászoksz a látványhoz. De ezt a doki is elfogja neked mondani:) A mérgezés az teljesen más tészta, ott hányás után (vér folyik minden nyílásából) már nem fok a tesóval futkosni...sajnos.

De jobb ha dokitól is hallod, ezért jó hogy elviszed.


20N

2011. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most épp a szokásos alvásukat töltik, itt dorombol mellettem. Azóta nincs semmi baja.

2011. okt. 2. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:
az enyém is habot szokott hányni ha gyorsan eszik, valószínűleg a te cicád is habzsolt :)
2011. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is néha hány, mert a kis hülye nem rág csak nyel :) Elég mohó.. :) Ilyenkor nem kell feltétlenül megijedni, ha komoly baja van akkor nem játszadozik, már hányás előtt sem, utána meg pláne nem.
2011. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!