Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van aki fiamnak szólítja a...

Van aki fiamnak szólítja a macskáját (egyéb kedvenc állatát)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 11:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Már voltam én is úgy, hogy délután kikiabáltam az udvaron henyélő 3 cicámnak, hogy "gyerekek" gyertek enni:))
2011. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 MarySue ***** válasza:

Én szoktam így becézni, pl. ha etetem (azt szoktam mondani, hogy "na gyere fiam!", hoha lány:D)

Elég bőséges a repertoárom, pl. picúrom, kicsi szivem, vagy a még borzasztóbb: anya kicsi szive csücske xD De csak akkor szoktam, ha rám tör a gügyöghetnék. Egyébként tisztában vagyok vele, hogy ő egy jószág, de nagyon aranyos,kis hülye még (1 éves) és szerintem ez váltja ki belőlem ezt a szar szokást :D

2011. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én nem szólítom így őket. Egyiket szoktak kislánynak hívni. De nem hívom lányomnak, mert amúgy a mamája is az én cicám. De őket családnak tekintem, noha már rég nem azok, hiszen anyuka szétveri a kicsiket már :)De most pl belógott az egyik kicsi és megette a nagy kajáját. És megkérdeztem tőle: megetted anya májkrémét? finom volt? :)) Ez csak ilyen gügyögés, de nem tekintek rájuk úgy, mintha gyerekeim lennének. Bár néha nevelem őket, mint egy gyereket. Mondjuk hozzátenném, hogy én még nem vagyok anyuka, és nem értek a gyerekekhez (még), de amióta cicáim vannak és gügyögök hozzájuk már jobban elszórakozok egy kisbabával. Régen meg rájuk se néztem, ha a közelemben volt egy.


23

2011. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nekünk van 3 cicánk, 2 lány, 1 fiú. Az egyik lány a "Te lányod" a másik az "Én lányom" a fiú pedig a "Mi fiúnk". De tényleg, az egyik lány cica a férjemhez kötődik jobban, a másik hozzám, a fiú cica pedig mindkettőnkhöz. Szóval nálunk is megy a lányod, lányom, fiunk szöveg. Eleinte valóban gyerekpótlékok voltak, de ma már van "IGAZI" gyerek is, akkor is megmaradtak ők is gyerekeinknek.
2011. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eddig valahogy mindig csak nőnemű állataink voltak/vannak.Kutya,macska,degu,tmalac.A mostani macskánk viszont iv. kandúr.Ja, és két lányom van.Szóval a férjem nagyon örül neki,így ő a kicsi fia.Mikor megy ki az erkélyre cigizni, hívja,hogy:Gyere kicsi fiam,menjünk cigizni!41 éves
2011. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mi is szoktuk a párommal viccből gyerekeknek hívni a macskákat, kisfiunk, kislányunk.:) Szerintem olyan vicces, gyerekünk meg még úgysincs szóval...:)
2011. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

én állandóan gyünyörgök a cicáimmal, a nevük ezer becézésével. a férjem már azt monda, hogy én macskául beszélek, csak nem nyávogva.

nálunk meg az a helyzet, hogy, ha az ő lábához dörgölődzködik valamelyik, akkor azt mondja, menj anyádhoz,

majd ad enni:)) mikor készítem a kajájukat, az egyik mindig fölugrik az asztalra, és onnan követi toporogva és miákolva, hogy mit csinálok. na ekkor én szoktam mondani,

mmmmenj le gyorsan az asztalról, mert jön apád és seggberúg:))

2011. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Jelentem, igen... :-)) Nekem 3 fiam és 2 lányom van.... :-)) Nem tehetek róla, nagyon szeretem az egész bandát, és mindig így szoktam becézni őket.
2011. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Az ember ember,az állat állat???

Én nem így érzem,ebbe kár belemenni,de

Én Macinak hivom,de ugy bánok vele,mint más az egyetlen édes gyerekével.Maci átólel turbékol,csokolgat(ja egy kandur cica) én meg kérdem tőle:Te vagy az én kis Macim?és látnotok kellene a reakcioit.

2011. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok aranyos választ!Mindenki kap zöld pacsit! :)
2011. okt. 5. 06:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!