Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valami külső jele egy...

Van valami külső jele egy cicán ha nem volt/volt féregtelenítve?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy puffadt has, durcásabb tekintet...

Ezek a cicusok nem az enyémek (olyan fél-kóbor cicák),(érthetőbben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2227117-megb..

-elég hosszan fejtettem ki, csak ha valakinek van ereje, akkor olvassa végig.)


Nos őróluk lenne szó, már féregtelenítettem őket 1x, lehet, hogy még egyszer kellene?

Olyan 8-10 hónapos körüliek, lehet, hogy kúraszerűen kellene őket féregteleníteni?

(mert nem tudom, hogy egyáltalán voltak-e, amióta megszülettek)

+ nem tudom őket elvinni állatorvoshoz megvizsgáltatni, mert nagyon vadócok.(..és mivel a házban úgy tudják, hogy nem adok nekik enni, elég furcsa lenne kétségbeesetten nyávogó táskával mászkálni...)

Azért nem tudom, hogy hatásos volt-e a hajtás, vagy hogy szükség van-e még rá, mert a dolgukat kint végzik el, úgyhogy nem tudom ellenőrizni, hogy mi jött ki belőlük.


2011. okt. 9. 15:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi, na én is erre gondoltam, hogy adok még egy ugyanilyen adagot nekik a hétvége fele, és aztán figyelem őket.

Remélem ez így nem árt nekik, de hallottam a féreg-petékről és azért...

2011. okt. 10. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!