Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nyugtassam meg apát?...

Hogy nyugtassam meg apát? Megijedt tőlem, vagy inkább a zenei ízlésemtől, azt hiszem.

Figyelt kérdés

Eddig Lady gagát hallgattam, meg hasonlókat, de ezek a zenék nekem csak elmentek, nem voltak igazán jók. A nővérem azt mondta, túl fúsan öltözködöm, majd ő átalakít és elkezdte nekem venni az elegáns ruhákat. Annyira manipulált, hogy majdnem megvettem egy rózsaszín telefont.Aztán a barátnőm elcipelt egy Ismerős arcok és annyira megtetszett ez a zene, hogy mindig ezt hallgatom és együtt járunk bnőmmel koncertekre. Újra a fekete pólóimat hordom.

Apunak ez nem tetszik. Látom ,hogy mindig rajtam van a mindkét szeme. Fél, hogy felvágom az ereimet, pedig ezt csak a média sugározza. Eszem ágában sincs semmi őrültséget csinálni, csak végre megtaláltam önmagam

14/L


2011. márc. 20. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocs: fiúsan

Ismerős arcok koncertre.

2011. márc. 20. 11:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család Ismerős arcokat hallgat, ez nem olyan durva, nem mint mondjuk a Divízió88, vagy egyéb szélsőség. Ez dallamos, hazafias zene, mutass meg neki pár dalt.
2011. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sehogyse..
2011. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki,hogy nem lettél emo,nincs rajtad a világ fájdalma,nem fogsz öngyilkos lenni,csak tetszik ez a zene.:D
2011. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Offthewall válasza:
59%
Közöld vele, hogy értelmi sérült(amilyen formában mered, nem kell így szó szerint csak ez jött át) mert az ereiket az emo-k vágják(igazából ők se nagyon, sajnos xD) ez pedig nemzeti rock, a skinheadekhez több köze van, azok meg rühellik az emo-kat. Ha ez megnyugtatja. De leginkább mutass meg valamilyen IA számot apudnak, hátha megtetszik neki vagy csak szimplán mondhatod, hogy 1 szó sincs benne érvágásról. Meg hozzá teheted, hogy az ilyen Lady Gaga stílus amire bezzeg nem szólt semmit, felelős a sok drogos, vagy ribanc lányért, akikké te nem fogsz válni. Na így ezekkel próbálkozhatsz. Szebb jövőt :D
2011. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem apukád csak előítéletes. Mindenképpen beszéljetek egy erre alkalmas időpontban.
2011. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!