Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akkor szerethet a cicám?

Akkor szerethet a cicám?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de érdekel :) Cicám 4 hónapos, nem egyedüli cica itthon, de mindig velem alszik, feljön szobámba odajön ágyamba és arcomhoz fekszik, és ugy alszik velem, mint kb egy ember, néha harapdálja finoman a szemhélyamat ha le van csukva szemem, és olyan tisztelettel néz rám. és boldoggá tesz :)
2011. okt. 16. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen. :)
2011. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hogy érted hogy szerethett-e AKKOR? biztos hogy szeret de nem értem a kérdésed.
2011. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
naná! :) de cuki lehet! ^^
2011. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Imád : ) Nekem is volt ilyen cicám, becsüld meg nagyon.
2011. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát hogyne szeretne! Egyrészt kölyök, másrészt állat! Az állat szeretete éppen olyan, mint a nagyon pici gyerek szeretete: feltétlen. Csak elcseszni lehet, de amíg ezt nem teszed, márpedig te nem fogod tenni, addig ez van. Olyan, mint ahogy a Nap süt az égen. VAN.


Nekem is van cicám.

Azért csinálja ezt a cicád, mert szeret. A nagyon nagy bizalom jele a cicáknál az, ha finoman harapdálják a gazdit, a kezét: ez ugyanis macskanyelven a "bolházás". Csak azok bolházhatják őket, és vica versa, akikben megbíznak, akikhez kötődnek. Vedd úgy, hogy nagyon is szeret és ki vagy tüntetve általa! Bizony! :)

A szemhéjadat azért piszkálja, mert nem látja a szemedet. Azt szertné, hogy ébredj fel, játsszál vele, foglalkozz vele. Az enyém is szokta csinálni, a mancsával finoman megpiszkálja a szempilláimat, ha már nagyon unja magát vagy ki kell mennie (WC-re vagy enni az előszobába) és én még nem ébredtem fel.

2011. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és örülök neki:) amugy ugy értettem h akkor szeret-e, hogy ez szeretet, vagy ösztönböl csinálja. de már akkor tudom:)
2011. okt. 16. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves kérdező, de erre válaszolok, mert úgy érzem, hogy fontos. Ha neked nem is, de másnak talán nagyon fontos lehet.


16.57: Az "akkor" azt jelenti, hogy bizalmatlan. Nem hiszi el, hogy őt lehet szeretni. Nem ragozom, de szívesen bokán rugdosnám azt, aki miatt bizalmatlan.

2011. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17:08..teljes mertekben igazad van.:)
2011. okt. 16. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Ő nem szeret hanem már szinte csodál ;)

Biztos nagyon aranyos =)

2011. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szabodavidfeco válasza:
Az a cica biztos szerethet!
2011. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!