Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfürdethetem ilyen időben a...

Megfürdethetem ilyen időben a cicám?

Figyelt kérdés

Szegény bolhás, meg koszos nemrég sikerült megmentenünk őt egy elhagyatott helyről. Lehet valami baja ha ilyen hidegben megfürdetem őt? Persze melegben fürdőszobában, utána alaposan megszárítanám!

Félek, hogy megbetegszik ezért kérdezem!


2011. okt. 22. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is ilyen környezetben fürdesz napi szinten nem?Akkor miért ne,csak ne engedd ki!
2011. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De akkor már bolhaölő samponnal. Sima vízzel nem ölöd ki a bolhákat. A szemébe, fülébe még víz se kerüljön, fürcsi után szépen megtörlöd és a lakás legmelegebb részébe beteszed megszáradni. Nem lesz semmi baja :)
2011. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miután megszáradt mennyi idő elteltével engedhetem ki megint, hogy a dolgait elintézze?
2011. okt. 22. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha teljesen száraz,de akkor is figyeld és rögtön hozd be a dolga után.
2011. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürdetheted,az enyém is heti több alkalommal fürdetve van ,és nem fázott meg. Mondjuk az enyém alomba végzi a dolgát és fürdetés után mindig be van tekerve a törölközőjébe :)
2011. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!