Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen állatorvos az ilyen?

Milyen állatorvos az ilyen?

Figyelt kérdés

A cicánk nagyon rosszul lett egyik pillanatról a másikra, de már este volt, nem bírtam reggelig várni, olyan rossz előérzetem volt és elvittem állatkórházba. Otthon azt gyanítottuk, hogy lenyelte az egyik játékát, mert nem találtuk sehol, egy kis labdacs volt, amibe mentalevél volt. Égen földön kerestük, de sehol nem találtuk.


Mondtam az orvosnak hogy egy ultrahangos vizsgálatot szeretnék, vagy röntgent erre ő szó szerint elküldött melegebb éghajlatra, és otthagyott engem kétségek között. Azt mondta ő azért van itt hogy életeket mentsen, ultrahangos vizsgálat csak reggel 8-tól előre megbeszélt időpontban.

Végig sem hallgatott, rá se nézett a macskára, ki se kellett vennem a boxból.

Reggelre eltávozott tőlünk, és a gyanúnk beigazolódott, tényleg bélelzáródása volt.


2011. okt. 23. 03:30
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
másnap az orvos lenyelt egy kanalat és bélelzáródásban elpatkolt.(csak kitaláltam)
2014. szept. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Fel kell jelenteni az allatorvosi kamaránál. Es szólni minden ismerősnek, akik szinten adjak tovabb, hogy kit kell kerülni! Egyébként meg, ha nem latjak el vhol az állatot, vagy szerintünk nem kapta meg amit kellet volna at kell menni másikhoz rögtön. Ket 0-24 allatkorhaz is van budapesten. Vagy keresni kell interneten, es nyomás. Ne hagyjuk magunkat lerázni sose, mert az eletebe kerülhet. Ahogy került is jelen esetben sajnos. Szegény cicus. Nem tudom mi lett a vége ennek évekkel ezelőtt, de nagyon remélem mar nem dolgozik ott!

Mindig hallgassunk az ösztöneinkre. Egy felelős gazdi, akit tényleg szereti az allatat, es odafigyel rá, úgyis érzi ha baj van. Megegyszer, ne hagyjatok lerázni magatokat, vagy megelégedni egy válasszal ha azt kevésnek érzitek!

2017. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!