Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen állatorvos az ilyen?

Milyen állatorvos az ilyen?

Figyelt kérdés

A cicánk nagyon rosszul lett egyik pillanatról a másikra, de már este volt, nem bírtam reggelig várni, olyan rossz előérzetem volt és elvittem állatkórházba. Otthon azt gyanítottuk, hogy lenyelte az egyik játékát, mert nem találtuk sehol, egy kis labdacs volt, amibe mentalevél volt. Égen földön kerestük, de sehol nem találtuk.


Mondtam az orvosnak hogy egy ultrahangos vizsgálatot szeretnék, vagy röntgent erre ő szó szerint elküldött melegebb éghajlatra, és otthagyott engem kétségek között. Azt mondta ő azért van itt hogy életeket mentsen, ultrahangos vizsgálat csak reggel 8-tól előre megbeszélt időpontban.

Végig sem hallgatott, rá se nézett a macskára, ki se kellett vennem a boxból.

Reggelre eltávozott tőlünk, és a gyanúnk beigazolódott, tényleg bélelzáródása volt.


2011. okt. 23. 03:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

XIII. Angyalföld, Lehel utca.

Messziről kerüljétek!

2011. okt. 24. 11:09
 12/22 A kérdező kommentje:
2011. okt. 24. 11:13
 13/22 anonim ***** válasza:
Kell lennie panaszkönAz állatorvosi kamaránál is feljelentést tehetsz. Persze, boncolás, jegyzőkönyv legyen.yvnek. Írd bele, ami történt.
2011. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bocs...panaszkönyvnek....
2011. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont erre gyanakodtam... Arról a helyről nagyon sokan mondtak már hasonló rosszakat....
2011. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Az önuralmadért pedig külön tisztellek, ha ez velem történik, szerintem már rég én ülnék börtönben testi sértésért..
2011. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 intrepid ***** válasza:
36%
Le kellett volna nyomni a torkán a macsekot!
2012. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, az az állatkórház. Nem jut hozzá az ügyeletes doki az UH készülékhez. Csak másik orvos használja és van rendelési ideje.

Ha érezted, hogy nem jó a kezelés, keresni kellett volna ügyeletes orvosi rendelőt. Budapesten nagyon sok van.

2012. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Még ha így is van, ki se vette a boxból, meg se nézte, egy pillantást se vetett rá. Semmilyen tanácsot nem adott, hogy hova menjek akkor, mit csináljak, végig sem hallgatott. Egyébként nem pesti vagyok, hanem vidéki, és pesten volt a legközelebbi este is nyitva tartó állatkórház. Mire elértünk máshová, késő volt.
2013. nov. 28. 18:37
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha egy állatorvos nem tudja ellátni a beteget, kutya kötelessége másik kollégájához irányítani!

Amikkr a kutyám fejébe landolt a balta, a faluban a doki nem merte bevállalni az ellátását, miután megnézte. Viszont átirányított az ügyeletes korházba, megadta a címet stb.

2013. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!