Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a drágább? A Whiskas,...

Melyik a drágább? A Whiskas, a Friskies, vagy a Kitekat? S melyik az olcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyik ismerősömnek májbeteg lett a macskája a whiskastól, másiknak hugyköves. Jól írta az egyik előző válaszoló, menj inkább állatkereskedésbe, ennyi pénzért már catchow-t is vehetsz, az tűrhető minőség.
2011. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A catchow-t én is ajánlom, azt legalább megeszik.


én számtalan prémium ill. szuperprémiumtápot megvettem a macskáimnak, most kilószámra állnak otthon de nem eszik. Még a házi, kijárós macskám sem eszi meg, pedig azt gondolná az ember, hogy ő azért mozog kint, friss levegőn van, jobban megéhezik...hát annyira mégsem, hogy megegye a szuperprémium tápot:((((

Konzervre meg nem adok 6-700,- Ft-ot darabjáért, hanem inkább akkor nyers húst adok időnként, olcsóbb (pl. Félix) konzervvel váltogatva.

2011. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Mjuk ti nem tartjátok érdekesnek, h a macskák mindig a száraztáptól betegek???? Meg pl konzervből nincs sterilized...nekem ebből az jön le, h minden baj forrása a száraz.


Én mjuk pont ezért napi egyszer, reggel adok szárazat amikor még kómás vok. Amúgy ilyen mixet csinálok: 1 konzerv, 2 vastagabb macskaszalámi szelet, száraztáp, víz, és összekeverem. Jó mert pl a rex szalámiban 65% hús van és 300ft egy kiló. 200g-mot ír 4kg-ként/napi adagolásnak. Ez abszolút tűrhető, és nem is kell hűtve tárolni. Plusz tele van nedvességgel, tehát a húgykő sem fenyeget.


Hát igazából én a prémium szárazban sem bízok. Megnézem, legyen benne min. 12% hús azt kész, úgyis beáztatom a szárazat is, akkor nem lesz húgyköves a cica- az állatorvosom szerint legalábbis.


Ha meg azt akarom, h rágjon, kap csirkeszárnyat, v ilyesmit.

2011. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10%
soha ne a kaja márkájával foglalkozz nem az a lényeg!!4szereszd ovd becsüld a cicusod ez a legfontosabb!!nyugodtan adhatsz neki bármit csak szeretetböl add ez a lényeg!!
2011. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Azért arzénnal ne kínáld puszta szeretetből ha lehet :D
2011. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 tamasoft válasza:
Az enyém semmit nem eszik meg, csak a középkategóriás száraz tápot. Ezen kívül tényleg semmit. Se nyers, se főtt húst, se virslit, se tejet, se konzerv macskaeledelt. Csak a szárazat. 6 éves sziámi, semmi baja. Én a freshnapfban és az alphazooban vásárolok, de a whiskast, friskiest, kitekatot, szóval az alacsony minőségű tápokat nem eszi meg, nagyon drágát meg nem kap.
2011. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A Kitekat a legolcsóbb, és furcsa, mert az enyémek azt szeretik a legjobban. Megéri bemenni valami nagyobb kereskedésbe, ahol nem csomagoltan, hanem kimérve kilónként, zacskóban adják. Úgy a legolcsóbb kb 400-500 Ft/kg.
2011. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
ma 14:42-nek: ugye Te sem hiszed, hogy 300 Ft-ért húst kapsz? Nyilván húsliszt van benne.
2011. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

just like in royal Canin

Meg az összes többi "prémium" táp, kivéve talán az acanát és orijent...

2011. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kitekat, friskies és társai helyett ugyanilyen árban jobban jártok a Josera Classic tápjával. Sokkal szebb tőle a cica és nem tartalmaz ízfokozót és hasonló szemeteket.



"A Josera macskatápok nem tartalmaznak semmilyen mesterséges aroma- és színezőanyagot, illetve konzerválószert. Kizárólag emberi fogyasztásra alkalmas húsalapanyagokból készülnek. Nem tartalmaznak cukrot, szóját és búzát, így allergiára hajlamos macskáknak is nyugodtan adhatók."


[link]


[link]

2011. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!