Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macska ami nem nő...

Van olyan macska ami nem nő meg nagyra? Mármint úgy értem mint pl. a yorkie kutyák, hogy valahogy beoltják őket és picik maradnak.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem a csivaváknak a látványuk leginkább a kínzás...

amúgy lehetséges hogy a macskákból is csináljanak kicsit, de hogy egészséges, normális fajta jöjjön létre, ahoz jópár év tenyésztés kéne, akár 100-200 is, nagyon sok szakértelemmel párosítva

2009. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A macskákat úgy lehet kisebbé tenyészteni, hogy a késői (sari) kismacskák közül kiválasztják a legkisebbet és azt szaporítatja tovább, egy szintén apró cicával. Egy két év alatt lényeges testméret-csökkenést lehet elérni (elméletben)
2009. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
VAN! kopasz cicusból a Bambino cicának kurta lába van,de van egy hosszúszőrű változata, a Napoleon.Mindkét cica olyan tacskó-szerű.
2012. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 2-3 kg cica is normális méretu,soha életemben nem láttam és nem is hallottam (mini) macskárol.Nyilván a neme meghatározo lehet a méretében és a fajtája is,de olyan cicát ne keress aki kiscica méretu marad mert olyan nincs.Szerintem egy 2-3 kg-os állat nem számit nagynak.
2014. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem keresek, nem is szeretnék itthonra ilyet. Nem vagyok macskapárti. Szimplán csak eszembe jutott, hogy kutyákból már nevetségesen aprókat tudnak "kreálni". Macskákból mégsem látni túlságosan picit. Lehet nincs rá igény vagy csak nem tudnak, passz. :) Bár tény, hogy egy átlagos macska sem nevezhető nagynak.
2014. márc. 27. 15:05
 16/16 anonim válasza:
Szerintem vannak. Pár hónapja van egy kölyökcicánk, az anyukája is kicsi méretű 2 kg alatti. A kölyökcicák (a testvérei is) sokkal kisebbek (de egészségesek és nagyon játékosak), mint az ekkorora korú cicák általában.
2014. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!