Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férges a macskám? És ha igen...

Férges a macskám? És ha igen hogy lett az?

Figyelt kérdés
Van egy lakásban tartott sziámi cicám..és múltkor találtam a szőrén a fenekénél egy fehér kis férget..lehet hogy úgy kapta el, hogy szoktam vinni sétálni?! Mert másra nem igazán tudok gondolni..normális kajákat kap szóval nem hiszem, hogy ki kelt volna csak úgy benne..vagy nem tudom..féreg hajtót majd veszek neki..csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogy lett benne féreg..
2011. nov. 5. 02:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elviszed setalni, barhol, barmikor megfertozodhet, akar a kertben a szomszed macskatol is. De, ha SOHA nem hagyna el a lakast, akkor is megfertozodhet, ha te az utcan belelepsz egy kutyakakiba es a cipotalpadon hazaviszed (ugyanigy a bakteriumok es virusokat) Fereghajtot nem art adni, ha setalni jarsz vele, akkor hat-nyolc hetente. (es beoltatni sem artana)
2011. nov. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja értem. köszönöm a választ. pár napon belül fog kapni féreg hajtót és majd be is oltatom..
2011. nov. 5. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!