Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica kulonlegesseg?

Cica kulonlegesseg?

Figyelt kérdés

A cicam ha felveszem , elkezdem simizni azonnal nekikezdi szopni a ruhamat barmi is legyen az (bluz, szetter, trening ).

Miert csinalhatja ezt? Amugy hozzatennem hogy pici volt meg nagyon amikor az anyukaja meghalt ez jatszhat kozre? Vagy valami vitaminhianya lehet?


2011. nov. 7. 18:59
 1/4 Fabyen ***** válasza:
100%
Igen, amikor egy felnőtt cica taposgál, annak is ez az oka, hogy korán elválasztották az anyjától, és nem tudták kiélni ezeket az ösztönös mozdulatokat.(Két menhelyen vagyok külsős segítő, én onnan hallottam ezeket)
2011. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt!

Es ezt kinovi vagy mindig igy fog csinalni?

2011. nov. 8. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahoogyan az előttem lévő mondta, attól van hogy kicsi korán el lett választva(akaratlanul).

Sajnos soha nem fogja kinőni.

2011. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fabyen ***** válasza:
Nem nagyon növik ki, az enyém 3éves és még mindig taposgat, de én így szeretem:-)
2011. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!