Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A MACSKÁM SZEME NAGYON NYÚNYA...

A MACSKÁM SZEME NAGYON NYÚNYA SÜRGŐSEN KÉNE A SEGÍTSÉG?

Figyelt kérdés
Van egy kicsi cicám nagyon életvidám játékos de egyik napról a másikra elkezdett a szeme nagyon becsípásodni és állandóan könnyezik mit csináljak vele?Eddig kamillával mosom mert már ki se tudta nyitni a szemét úgy összeragadt?
2011. nov. 7. 19:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát de van egy állatorvos barátunk és ő aszt mondta hogy ha kamillázok az jó,úgy hogy nem smucig az apukám!

De köszönöm szépen csak aszt hittem ti tudtok valami jobbat!

2011. nov. 8. 19:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt, persze... Azért ne nézz már mindenkit hülyének. Egy orvos se mondja azt a teljesen összeragadt szemre, hogy kamillázni elég. Ezt tudják is akik már jártak igazi orvosnál. Az enyémnek a múltkor épphogy megduzzadt a szeme kicsit könnyezett és adott is vényköteles kenőcsöt rá. Nem még ha ki se tudja nyitni..
2011. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Még csak most tanul orvosnak!azért a saját keresztanyukám nem hazudik nekem.és már voltam orvosnál mert nem egy állatom van!de amúgy még szemcsepet adot a macsusznak!
2011. nov. 8. 20:17
 14/15 anonim ***** válasza:

Istenem, milyen hülye emberek vannak! Vajon drága apád, iszik, dohányzik, vagy kábitószerezik, amikre kell neki a pénz? Te őt véded? Akkor jól beléd lesz nevelve, mit ne csinálj, nehogy segitsetek valakin!

Hány éves vagy? Te nem lehetsz jó tanuló.

2023. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11 éves kérdés.
2023. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!