Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáim nagyon szeretik a...

A macskáim nagyon szeretik a kávétejszínt, szerintetek nem árt nekik?

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 07:25
1 2
 11/15 potyike ***** válasza:
Cukrozott tejszínt a macskának adni tilos.Lehet vásárolni kisállatok ellátására szakosodott kereskedésekben speciális cica tejet,amit lehet helyettesíteni az élelmiszer üzletekben kapható MARESI sűrített,cukormentes tejjel,ez sokkal olcsóbb.Én minden etetéskor adok neki 1 teás kanállal,akár konzervet,akár száraz tápot kap.A száraz táp 10-15 perc alatt beszívja.Ezek a készítmények soha nem okoznak hasmenést és szeretik a cicák.Én vettem már laktóz mentes tejet is,amit 1 decis üvegekben lefagyasztva tárolok,mert ezt a tejet literes kiszerelésben árulják.Az előző két ajánlatom a legjobb.
2011. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nem minden macskának lesz baja a tejtermékétől.
2011. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek. Két macskánk van, és még soha egyiknek sem semmilyen problémája a tejjel. Persze ezek mindent megesznek a maguk fogta pocoktól kezdve a kutya táljában talált maradékon és a rendes macskakaján át a fáról lopott szaloncukorig. És köszönik, jól vannak.


Persze VANNAK macskák, amik nem bírják a tejet, de NEM MIND.

2011. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is egyetértek veletek, mert nem látom, hogy gondot okozna nekik. Persze nem sokat adok nekik. Mostanában a kisfiú cicám nem kér tejszínt, ha ki teszem neki, az övét is a lány cica issza meg, ő viszont nagyon odavan érte. Még bundája is fényesebb tőle :)
2011. nov. 14. 18:28
 15/15 A kérdező kommentje:
A kislány cicám ma is kapott egy kicsi kávétejszínt és persze előtte a nedves konzerv kaját és utána még sokáig nyalogatta az üres tejszínes edénykéjét, nagyon ivott volna még belőle, persze nem kapott többet, a víz érdekes módon nem érdekelte.
2011. nov. 17. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!