Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem fogják fel az emberek?

Miért nem fogják fel az emberek?

Figyelt kérdés

miért nem fogják fel az emberek hogy a macskának nem lehet tehéntejet adni mert beteg lesztöle??

kapásból 5 kérdést néztem msot meg és minden azt irta hogy 'igen tehéntejet iszik nem lesz baja töle' -.-"" miért ilyen hülyék az emberek hogy már mindenhol lehet olvasni vagyhallani hogy a macskának nem szabad tehéntejet adni mert beteg lesztöle??


2011. nov. 12. 23:22
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
9%
Bizonyítsd be, hogy beteg lesz tőle!
2011. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
nem elég hogy megy töle a hasa csak rosszul éesz töle -.-""
2011. nov. 12. 23:25
 3/59 anonim ***** válasza:
52%
Mert mit gondolsz régen mit kaptak? Nem csak azt eszik, hanem valami szilárdat is. Csak a macskának biztos nem vesz senki juh vagy kecsketejet:/ Esetleg ezeknek a nagyon drága macsekoknak. Még én pl. sehol se hallottam hogy nem lehet neki adni:/ Mondjuk macskám sincs, de ismerősöméknek sok van és mind azt issza és mégse betegek.. De biztos van olyan fajta ami nem bírná..
2011. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem a bolti tejet hanem házit. A boltitól még nekem is megy némlyiktől:D
2011. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Házi tejtől semmi bajuk nem lesz!
2011. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

olyan fajta OLYAN FATAAAAA

hülye gyerek egyik sem birja mindem macska laktozérzékeny. és ismerösöd azért ad neki tejet mert egy hülye ember és nem tudja hogy el is pusztulhat egy macska a tejtöl és ha olvasnál vagy néznál dokumentum filmeket akkor tudnád hogy a macska nem birja a tejet

2011. nov. 12. 23:31
 7/59 A kérdező kommentje:
jah a felforralod neki
2011. nov. 12. 23:31
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a házi tejet fel szoktuk forralni ;)
2011. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 Virág6 ***** válasza:
Nem értem!az apósomnak volt tehenük,három is,és a macskái mindig azt itták.Semmi bajuk sem lett.
2011. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim válasza:
100%

Azért mondják, hogy ne adj a cicáknak tejet, mert némelyik macska nem képes megemészteni a tehéntejet, ezért hasmenése lesz tőle (pontosabban egyik sem képes megemészteni, de csak kevésnek lesz tőle baja). Ezért ma már árusítanak laktózmentes (tejcukormentes) tejet is direkt cicáknak, amitől nem lesz bajuk.

Legalábbis én így tudom.

2011. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!