Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fogják fel az...

Miért nem fogják fel az emberek, hogy nincs olyan, hogy mini extra mini yorki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarják elhinni..:)

Nekik van "extra mini" :D

legyen szeretni való az összes kutya ahogy van..mini vagy nem mini :)

2011. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TOMAtm ***** válasza:
30%
miért?nincs olyan?
2011. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mert ostobák, és a kuriózumokra ugranak, még is milyen lenne már hogy egy egyszerű sima yorkijuk lenne? gáááázzzz... de az extraultramegahiperszupermini yorki az már nagyon menőőőő...

Másrészt meg ha hivatalosan nem is, de a fél kilós yorki tényleg létezik csak én agyonszaporítottszerencsétlennyeszlettbeteges yorkinak hívom.

2011. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zsuzsabazsa ***** válasza:

[link]

Ez meg az én extra nagy cicám! :):):):)

2011. febr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Luciferus ***** válasza:
Mert bár kiállításon nincs ilyen kategória, de tenyésztenek ilyet! Az extra mini úgy készül hogy a normál szukára ráraknak egy e.m.kant ami cc.1/2 kilós és ebből születnek a kis gnómok! A szukák nem szaporodó képesek tehát mint fajta nem létezik de mint típus igen!
2011. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
kérdező: te észlény hát persze hogy nem fogják fel,mivel igenis létezik ez a kutya hogy mini yorki és extra mini yorki!
2013. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Normális hangvételű kommentre nem vagy képes inkább ne is írj, hivatalosan nincs extra mini meg mini, egy kiállításon sem látsz a tenyésztők meg egyenesen falnak rohannak ettől. Azokat szaporítják, így nagy átlagban a 2 kg alattiak idegrendszeri problémákkal küszködnek stb. A céljuk nem a vérvonal minél tökéletesebbé tétele és hibák kiküszöbölése hanem a trend kiszolgálása s ez által a profitszerzés.

2013. jan. 29. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj légyszíves engem ne oktass a kutyákról főleg ne a yorkiról! Én nem rég vásároltam egy extra mini yorki kutyát aminek a súlya még az 1kg-ot sem haladta meg! És érdekes,hogy semmi baja nincs Hála Istennek. És ez a hülye duma hogy így a szaporító,meg úgy a szaporító,az engem elhiheted hogy nem érdekel. Találtam fent a neten egy hirdetést és még egy doktor is extra mini yorki kutyát vásárolna! NEKEM ENNYI VOLT A MONDANDÓM! MINDENT LEÍRTAM,TÖMÖREN! HELLÓ.
2013. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ritka egy neveletlen, ember lehetsz. A szüleid büszkék lehetnek a modorodra, jó munkát végeztek, ha ez volt a cél, na de a lényeg a lényegben, hogy nem nagyon értelmezted a válaszomat, csak ami az elborult elméd kiszedett belőle...mellesleg több yorkim van, mind törzskönyvesek, nem is vagyok kezdő. Én feltettem egy kérdést mindenki tudott normális választ adni a te kivételeddel, ráadásul két éves kérdés!Úgy oktatlak ki ahohgy nekem tetszik, mivel az én kérésemhez intéztél alpári választ! no comment...

Jó yorkizást!

2013. febr. 11. 19:56
 10/11 A kérdező kommentje:
nem véletlen vagy 14%-os, ezen nem gondolokoztál még el...
2013. febr. 11. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!