Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam le a cicámat...

Hogyan szoktassam le a cicámat a rajtam alvástól?

Figyelt kérdés
2.5 éves cicáink vannak, és mióta hideg van, és bent töltik az éjszakát az egyik cicám mindig rajtam alszik éjszaka. 5 kg, elég nehéz. Akárhányszor lezavarom, mindig visszajön. Így viszont meg én nem tudok aludni, mert nehéz, gyakran kell forgolódnom, olyankor leugrik, megvárja míg elhelyezkedem, és visszajön. Imádom, de kényelmetlen. Már hetek óta nem alszom miatta rendesen.
2011. nov. 13. 01:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Zárd ki a hálószobából.
2011. nov. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs ajtó a szobán. Egy szobás a lakásunk, ajto csak a fürdőszobán és a spájzon van. Ez így leírva elég fura lehet, de tényleg. Amúgy nem olyan zavaró.
2011. nov. 13. 01:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Aha, sejtettem hogy ezt fogod írni. Nálunk is hasonló a helyzet. Nyáron, mikor éjszaka szellőztetni akartam, szegény cicát bizony én bezártam a fürdőbe, mert amilyen kis kíváncsi, még kipottyant volna. Esetleg neked is ezt tudom javasolni.
2011. nov. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Zárjam be éjszakára a fürdőszobába??? Azért ezt nem tudom vele megtenni. Inkább akkor aludjon rajtam. :))) Most is teljesen elnyúlva alszik itt. :) Én meg nem. :)
2011. nov. 13. 02:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha az oldaladon fekszel, nem tud rádfeküdni.
2011. nov. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Simán megoldja :))
2011. nov. 13. 02:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt a kislányom megszületett nálam is hálótárs volt a cicám. A párom állandó éjszakás ezért én nagyon szerettem ha bent van, egyszerűen biztonságérzetet adott. Viszont reggel sokszor én is úgy keltem fel hogy minden csontom fájt mert akárhogy feküdtem a cicám mindig ott feküdt a takaróra ahol a lábaim voltak és ez elég kényelmetlen volt hiszen 6 kg.Ha már alszik próbáld arrébb tenni.
2011. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki tudja miről beszélek. Én már sokszor annak örülök, ha csak a takaróra fekszik. :)) A másik olyan okos ilyen szempontból, összegömbölyödik az ágy végében, senkit nem zavar, este 10-től 6-ig alszik is. De Foltival végigharcoljuk az éjszakát. :) Pedig neki is lenne hely még az ágy végében. :) Ha odateszem, simogatom, addig elvan. De amint lefekszem rendesen már ugrik rám. :)
2011. nov. 13. 09:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor vedd magadhoz, tedd be a takaró alá, úgy hogy a feje kint legyen, onnan csak nem akar majd kimászni.
2011. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, a macska mindig ránk fekszik. Ha szerencsém van akkor csak az oldalamnak dől, kezemre fekszik, ha nincs akkor a mellkasomra fekszik vagy az arcomra.:) Sokszor ébredek arra hogy majd megfulladok a szőrtől.:) Mondjuk engem nem zavar annyira, az oldalamra fordulok és alszom tovább. Én kifejezetten szeretem hogy ott alszik velünk.:)
2011. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!