Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A britt rövidszőrű szeret...

A britt rövidszőrű szeret kóborolni? Vidéken lehet tartani?

Figyelt kérdés
És az amerikai rövidszőrű?
2011. nov. 20. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Amennyiben kandúr akkor igen. Vidéken is tarthatod csak több odafigyelést igényel a tisztán tartása.
2011. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát ott lenne hol kóborolnia mert ahol lakunk az a falu széle és van egy nagy telek erdővel meg minden
2011. nov. 20. 22:24
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem félnél attól, hogy ha kiengeded akkor valaki fogja és elviszi?

Falun én valahogy ettől félnék, nem is merném kirakni..

Még a szép kismacskáknak is lába kél néha..

2011. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
A miénket nem próbálta senki sem elkapni tekintettel arra ,hogy rajtunk kívül senkinek nem fogadott szót. Az összes környékbeli kandúrt terrorizálta mindnek hiányos volt a bundája miatta. Viszont nagyon kell figyelni a betegségekre mert arra úgy vettem észre ,hogy érzékenyebb mint a sima házi macskák
2011. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hát hogyha szelíd lenne másokkal szemben akkor nem engedném ki, csak akkor ha nekik nem fogadna szót! meg arra nem jár senki mert rendszeresen szoktak arra járni a kutyáink(persze amikor mi is ott vagyunk!)
2011. nov. 21. 14:32
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális tenyésztő nem is ad el neked macskát, ha kijárós lenne! Ezek egyrészt drága macskák, másrészt közel sem olyan "tökösek" mint a házimacskák, nem is normális aki kiengedi őket...
2011. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia, nekem britt rövidszőrű van. Budapest melletti kisváros szélén lakunk, mögöttünk szántóföld. Mikor oda költöztünk a cica 1 éves volt, 3 napig nem engedtem ki, aztán már igen. Tavasztól-őszig gyakorlatilag több időt tölt kint, mint bent. Éjszaka 3-4-szer jön haza, eszik, aztán újra kimegy. Rendszeresen hoz egeret, hol megeszi, hol "ajándék" nekünk. Ősztől tavaszig ideje negy részét bent tölti, de este 1-2 órát akkor is kint van és vadászik. Rászokott, hogy kint végzi el a dolgát, úgy kéredzkedik ki, mint a két kutyánk. Én ivartalanítottam és bár nőstény, azért néhány bunyóba már belekeveredett. Szóval nálunk semmi probléma nincs abból, hogy kijár a cica.
2011. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy az emberekkel nagyon bizalmatlan, 100%, hogy senkivel nem menne el és megfogni se tudná senki.
2011. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

na már két példa,hogy nem feltétlenül kell bent tartani!

egyébként tisztában vagyok vele, hogy drágák és egyenlőre még csak kérdezgetek

2011. nov. 22. 14:56
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha te nyugodt szívvel kiengedsz egy 60.000 Ft-os macskát, akkor gratulálok... Egyébként még leírni sem tudjátok helyesen a fajta nevét, BRIT, egy t-vel, de teljesen mindegy...
2011. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!