Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kismacskákkal?...

Wartburg353s kérdése:

Mit csináljak a kismacskákkal? Örökbeadnám!

Figyelt kérdés
A macskám múlt héten hozta elő a kis családját, 4 gyönyörű kismacska. Még picik, kicsit félősek még, de nagyjából szelídek. Már esznek rendesen. De nekem ez kicsit sok, szívesen odaadnám őket vkinek, aki szeretne kismacskát, és nem lakik túl messze. Én Pest megyében lakom, de a Szolnok felé eső részén.
2011. nov. 20. 21:21
 1/7 tekike99 ***** válasza:
vaterára, teszveszre is felrakhatod őket. vannak elajándékozandó cicák jelképes 1 Ft-ért...
2011. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2.: köszi a tippet!

1.: Igen, erre sor fog kerülni, de pár hónappal ezelőtt volt a macskának egy sérülése, altatásban kellett összevarrni, és a doki azt mondta, várjunk az ivartalanítással, mert nagyon megviselné még egy altatásos műtét ilyen rövid időn belül. Aztán elkezdett gömbölyödni...

2011. nov. 20. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hirdesd szerintem. Én a helyi reklámújságokba adtam fel hirdetést amikor én is hasonló problémákkal küzdöttem. Nekem be vállt mert sok érdeklődő volt.
2011. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újságban,vagy interneten az expressz.hu-n,csak mindenképp rakj mellé képeket,mert úgy van esélye,s facebook-on is.
2011. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tippeket, több helyen is próbálkozom, ha meg mégis a nyakamon maradnak, majd csak megleszünk valahogy... De az anyukát viszem ivartalanítani, amint lehet.
2011. nov. 24. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
kiteheted iwiwre, facebookra is, hátha valaki örülne nekik. tehetsz fotót is, ugy sokkal hatásosabb.
2011. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, már jelentkezett is egy érdeklődő, vinné mind a 4-et! Nagyon örülök neki, mert ha egy helyre kerülnek, könnyebben megszokják majd, és nem lesznek egyedül.
2011. nov. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!