Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azota is ilyen véres váladék...

Azota is ilyen véres váladék folyik belöle, lázas és egész nap csak fekszik. Mit csinálhatnék szegénykémmel? Elvetélt a cicuskám?

Figyelt kérdés

azota is ilyen véres váladék folyik belöle,lázas és egész nap csak fekszik.mit csinálhatnék szegénykémmel?

Szerintem az egy éves macskám terhes lett. Nagyon bujt és mikor kiscica hangot adtam ki keresgélt. és nagyon nyalogatta a kutyámat. Egyik nap reggel korán kimentem és valami érdekes folyadék folyt a nemi szervéből és mikor lehajoltam a pulcsim lógóját megharapta és elkezdett huzni a helye felé oda mentem vele befeküdt, kijöttem ö is kijött. Aztán mikor délután hazamentem az udvar közepén egy érdekes valamit találtam ami hasonlított egy kifejletlen kiscicához.


2009. máj. 11. 20:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
az egyik kedves válaszolonak..köszönöm és nem az udvaron van tartva csak kiszoktuk engedni h had legyen a szabad levegön is.ennyi de már azt sem.
2009. máj. 20. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!