Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Építettünk, vásároltunk, kint...

Lizi 40 kérdése:

Építettünk, vásároltunk, kint ülök napi 3órát velük és sikertelen, nem mennek be melegedni, ötlet?

Figyelt kérdés
Építettünk házat hungarocellel szigeteltük, vettünk plüss házat, mindegyikben tettünk finom hamit (azt kiették és annyi..)az anya cica a szomszédé, de nálunk ellett 2 kis cicát kb. 3 hónaposak, mindennap etetem őket (natur joghurt, főtt csirkehús, select golg hamival) 3 hete kint ülök velük, játszunk a maguk módján az egyiknek hasmenése volt állatorvos adott gyógyport beleszórtam a hamijukba meggyógyult, féregtelenítettem hamin keresztül mindegyiket, kerteben vannak nem szeretném, hogy megfázzanak és oltást szeretnék nekik adatni. Valami tipp ezeken kívül, még mivel tudnék próbálkozni, hogy megmentsem őket a téltől és a betegségektől...Előre is köszönöm!
2011. nov. 23. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen rendesen ellátjátok őket, miért nem mehetnek be a házba? Ha pedig nem mennek be, még nem fáznak eléggé : ) Be fognak ők, ne félj.

Lehet egy kisebbnagyobb kérésem? Én is most tervezek építeni nekik valami kuckót, de sajna ötletem sincs. Lefotóznád nekem a tiéteket?

2011. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A házba is bejöhetnének, főleg éjjelre, én lennék a legboldogabb (sréhen kicsit nyitva szoktam hagyni az ajtót, hogy érezzék itt bent meleg van) hát remélem igazad lesz és valahova bekuckolják magukat. Mai nap folyamán küldöm a fotót :-)
2011. nov. 24. 07:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem várják meg, amíg szétfagynak : )

Köszönöm szépen, várom a képet.

2011. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Cicaház képek (nem profi ház, de tartja a hőt)

[link]

[link]

[link]

Plüss cicaház amit vettünk, csak érdekesség képpen, ha én kinti cica lennék valamelyikbe csak bemennék :-)

[link]

[link]

2011. nov. 25. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert macska :)) Soha nem oda fekszik (oke, csak ritkan), ahova te varnad :) Da a cicahaz nagyon franko, amit csianltatok, ha faznak be fognak menni!!! Nem hulyek ok ;)

Amugy egy kerdes: akkor hol alszanak? Biztos, hogy valami meleg helyen, kulonben a hazikoban dekkolnanak.


Mi anno (mikor meg a cicak nem johettek be ejszakara) csinaltunk szinten kuckot nekik es ok be is mentek:) Szoval nyugi, nem lesz bajuk!

Azert majd irj, ha van valami fejlemeny...jaa es nehogy te fazz meg a sok kinttartozkodasban :)

2011. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hungarocell nagyon jó ötlet, eszembe nem jutott volna, még jó, hogy maradt a padláson egy csomaggal. Azt hiszem én is összetákolok majd valami hasonlót. Köszönöm szépen a képeket!
2011. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!