Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran takarítjátok...

Milyen gyakran takarítjátok az almot?

Figyelt kérdés

sziasztok!


és hány macskátok van?


(nekem 2 kölyök, 1 felnőtt kandúr.


a kandúr ki-be járatos, a kölykök menhelyiek, és egyelőre semmitől nem félnek, tehát csak benti cicák...

ráadásul az egyik csak konzervet hajlandó enni, amitől állandóan megy a hasa...


reggel és este szoktam takarítani, meg néha nap közben ha tudom...


ennél sűrűbben kellene?


a többiek szerint mindig lehet érezni a szagot...

szerintem én már immunis vagyok rá, vagy nem tudom.:D


mondjuk most az alom is valami béna, Shah-ot szoktam használni amúgy...



köszi a válaszokat!:)


2011. nov. 26. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
1 felnőtt macskám után naponta ha láttam hogy nagyvécézett, azt mindig eltakarítottam. Egyébként az egész almot hetente 1x cseréltem.
2011. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát minden este, vagy másnap reggel, 6 hónapos kandúrom van.

Az almot egyáltalán nem érezni, teljes almot még nem cseréltem!De minden héten kimosom a tálcát..

Már most más almot vettünk, kiváncsi vagyok az milyen lesz.

2011. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja amúgy az alomtól is sok függ. Én 1-2x vettem valami nagyon ócska almot mert csak az volt a boltban épp, és az már magától is bűzlött...
2011. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Három cicám van, két felnőtt, egy ivartalanított nőstény és egy ivartalanított kandúr. A harmadik egy féléves nőstény, ivartalanítása ezután fog megtörténni. Almot használnak, szerencsére nincs szaga, hiszen az ivartalnítással ezt megakadályoztam.

Az alom sűrű tisztítása fontos, reggel-este minimum és természetesen ahogy az napközben is indokolt.

Amennyiben a kandúrod nem ivartalanított, úgy tisztíthatod bármilyen gyakran, a jellegzetes kandúr illat sajnos megmarad.

A cicádnak nem biztos hogy a konzervtől megy a hasa, lehet, hogy laktózérzékeny, vagy szegényke férges.

Nekem a csomósodó alom jött be (azaz a cicáknak:) )

2011. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:):)


ma voltam dokinál, kaptak féreghajtót (bár pár hete is kaptak, és nem volt bennük féreg...) meg egy kis normaflore-t meg valamit még felírt, + most szegénykéim kénytelenek 1 hétig párizsin és csirkemellen élni...:D


tejterméket csak savanyítva adok nekik.:)



most kapcsoltam, hogy nemrég egy vacak almot vettem, mert épp le volt árazva és megörültem neki... most azzal keverem a jót... nahát, nahát...:D


A cickókat majd ivartalaníttatom, de a lányok még fiatalok, a kandúrkán még gondolkodom...

tudom, sok dolog szól mellette, de erről még konzultálok a dokimmal...:)

bevallom, még lány létemre is kicsit emberként kezelem Mutyika férfiasságát...:D

2011. nov. 28. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A legelső kérdésre.

Csomósodó almot használunk, legtöbbször és az ha nedvesség éri, ki lehet az egész hugyintást dobni vele.

A nagy dolgot minden nap, amint elkészült viszem kidobni.

Ha fél év alatti a kiscica, junior tápod adjál neki, attól nem fog menni a hasa. Ha nincs rá keret, akkor főzz neki. Csirkeaprólékot lehet 150ft/kg árban kapni, azt vízben megfőződ, és ha már nem forró akkor leszeded a husit, keverhetsz a levesbe száraz tápot, azt úgy jobban megeszik. Az én cicám megeszi a tésztát, rizst és a zabkorpát is. Ezt a három dolgot szoktam a macska ebédbe tenni, 15 perc alatt kész. Nem kell megfőni a húsnak csak forrjon a víz pár percig, hogy csírátlanítsa.

Biztos elmondták már mások is, de tejet ne adj a cicának, csak laktóz mentest!

2011. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

December 18-ig van még ivartalanítási akció!

[link]

Értem a problémád, Mutyika férfiasságával, de ha ivaros a cica már akkor mindenképp neki jó, ha megszabadul tőle. Az én cicám is túlesett ezen, most már mindkettő. Kislányom és nagyfiam van, 4és fél éves és 6 hónapos.

Ha kérdésed van, írj bátran pü-t, válaszolok.

2011. dec. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!