Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg el kell pusztítani őket?

Tényleg el kell pusztítani őket?

Figyelt kérdés
Az anya cicánk két napja szült 4 kismacskát. Anya ma reggel azt mondta, hogy válasszak ki kettőt,akiket "elveszünk" tőle, mert az anya cica vékony és gyenge, és elvileg nem fogja bírni mindegyiket etetni. Most szült másodszorra,nyáron lesz 3 éves. =(
2009. máj. 13. 12:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

13:18: teljesen igazad van, bocsanat hogy elvesztettem az empatikus kepzetsegemet...


"Szoval, gyermekem, igen, anyukad jol gondolja, szegeny mamacica direket nem evett eleget, hogy ne legyen eleg eros, de semmi gond, a kivalasztott kettot majd elvisszuk az erdo szelere, ahol a mokusok majd felnevelik, mint a kis mauglit a farkasok..."


// Igen, itt csak a szuloknek van felelosege, de most komolyan.. hazudjak egy gyereknek? (A "Es mellekesen lehet hogy az anya is" voltam.) //

2009. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%

13:33 empatikus KÉPZETTSÉG?

Na, ezen beröhögtem...

NEm hazudni kell, te barom, itt a csomagolásról van szó...remélem egyszer a te gyerekednek is hasonló hangnemben tartanak valami számára fontos dologról kiselőadást.

2009. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Kérdező, nem szeretnék anyukáddal személyesen találkozni. Egy lelketlen senki lehet, már elnézést!
2009. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

13:41: bocsi, elfelejtettem mondani, hogy en Iron szarmazasu vagyok. -_-! (Tod, ironia)

Es a empatikus erzekem azt sugja, hogy szivem szerint fejberugnam a kerdezo anyukajat, de az empatikus _kepzettsegem_ azt mondja/tanitottak hogy ilyet nem irunk/mondunk..

Es ahogy mondani szoktam, ussenek agyon, ha ennyire alszent modom viszonyulnák a sajat gyerekemhez. :/

2009. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell elpusztítani öket, ha szeretnéd, hogy meg maradjanak a kiscicák akkor beszéld meg anyukáddal, szerintem nem lehet akkora teher 4 kiscica, meg biztos gazdit is fogtok nekik találni. :-) És tényleg lehet őket máshogy is táplálni. :-)
2009. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

A szemléletformálást gyerekkorban kell elkezdeni.

Most kell a gyerekkel megértetni,miért rossz,ha a macskák kontroll nélkül szaporodnak,ilyenekkel vannak tele a menhelyek stb.

Ha meg a "kedves"anyuka a kicsiket elpusztítja(kivétel,ha állatorvos altatja el őket humánusan)bűncselekményt követ el,aminek állatkínzás a neve és ezért akár börtönbüntetés is kiszabható,de pénzbírság biztosan.

2009. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%

Aha, azért nem tudtad első körben rendesen leírni...

Idézem:"elvesztettem az empatikus kepzetsegemet"

2009. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
14:17: ertelmetlen ezen lovagolni. Hidd el, szandekosan irtam kepzettsegek(skill) erzek(sense) helyett. Ezzel is utalni probaltam arra a mertektelen cinizmusra, ami a kerdes mogotti allszentseg(kepmutatas) okozott bennem.
2009. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

állszentség?


Nézd, nekem nem veled van a bajom.

Nem kötözködni akartam. Csak annyi, hogy egy gyerek itt kér segítséget, jó, hogy nem söpritek szőnyeg alá a problémát, de nehogymár az a módja, hogy kajánul a markunkba vihogunk "nem ivartalanítottad, most megdöglik a macskád, hihihi".

Ez visszataszító.

2009. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%

Sohajt. Harom evesen a 2. alom, nem ivartalanitatta az anyuka, az allat "vekony es gyenge" az anyuka megoldasa 4-bol 2 kiscica "elvetele"...

Sajnalom, a erzekem meg mindig fejrugast sug, a kepzetsegem meg azt mondja, inkabb gondolja a gyerek, minden felnott olyan ... mint az anyukaja, nem az o szulei felelosegvalalas, es problemamegoldasi kepessegevel van a gond..

2009. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!