Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a cicámmal? Balesete...

Mi van a cicámmal? Balesete volt de orvos látta, és most olyan furcsa..Félek tőle

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit bonyolult a szitu, de mára már nagyon megijedtem:(((


Múlthéten eltűn 2-3 napra a cicmám(ivartalanított, 1,5 éves FIÚ), majd hazabicegett...hétfőn reggel vittük orvoshoz, kiderült elütötte (megint)egy autó....

egyik hátsó lába fáj neki, meg a feját üthette meg...kapott gyógyszert, tegnap, tegnap előtt már nagyon jól volt....már ki is jött velem az udvarra...


Na most jön a lényeg..Tegnap lefeküdtünk aludni, egyszercsak egy hatarmas ordítós-nyávogás, mintha valami nagy baj történt volna vele.Kint ALUDT a nappaliban és rosszat álmodhatott???!!De ennyire?Akkorát nyávogott, hogy azt hittem, valaki belelúgott..vagy nemtudom

Hihetetlenül meg volt ilyedeve, morgott, félt..


Most keltünk nemrég...és azóta sztem semmit nem aludt, morog folyamatosan, rohan egyik bújóhelyről a másikra.


UGYE VESZETT NEM LEHET????????kérlek nyugtassatok meg...

semmi más tünetet nem láttam rajta(még simogatni sem tudom, aanyira morog, és el van bújva)


Mi lehet vele?Tagnap mondjuk kint volt egész nap, de este még semmi baja nem volt


Van ilyen, hogy ennyire VALÓSÁGOSNAK ÁLMODIK valamit, hogy még másnap reggel is ennyire ki legyen szegény cicu???


Elvinnénk orvoshoz, de megfogni sem tudjuk(ráadásul én nem is AKAROM, mert terhes vagyok)


MI LEHET VELE???annyira félek...úgy sajnálom


lehet újra megélte azt hogy elütötte az autó??(csütörtökön üthették el, szombatig haza sem jött...akkor is nagyon meg volt ilyedve, mikor előkerült, alig mert bejönni, párom mászott ki érte a tetőre)


Segítsetek!Szerintem most az a legjobb ha békénhagyom, ugye?


Ha veszett lenne???az milyen???félek tőle


2009. máj. 14. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, milyen ha veszett, de nálunk akkor csinált ilyet a cica (morgás, nyávogás, félés, nem lehet hozzáérni), amikor nagyon beteg volt és nagyon nagy fájdalmai voltak, meg műtét után.

Ha a fejét is megütötte, nem lehet, hogy ott lett valami sérülés, amit az orvos nem vizsgált meg? Vagy nincs rajta valami seb, duzzanat? Szerintem valami testi baja lehet. És jó lenne minél hamarabb orvoshoz vinni, ha másképp nem, beerőszakolni valami dobozba és úgy. De addig is felhívni a dokit, elmondani a tüneteket és hogy nemrég balesete volt.

Hajrá

2009. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

balesetről tud a doki


már hétfőn megvizsgálta, és szombat óta nem volt ilyen tünet...kapott gyógyszert és már tök jól volt 2 napja....


és tegnap este is még tök bezabált, még mosolyogtunk rajta hogy beauldt és egszercsak így felriadt....:(((


azóta meg ilyen morgós, félős...:(((


annyira megrémiszt

2009. máj. 14. 07:55
 3/8 A kérdező kommentje:

felhívtuk a dokit


azt mondta, hogy tuti kocsi kapta el és újra megálmodta az egészet

azt mondta figyeljük 2-3 napig, és ha nem változik vigyük vissza, de azt mondja, hogy fájdalma sem lehet, mert olyan gyógyszert kap ami fájdalomcsillapító, meg nincs is semmije sem beduzzadva, meg bedagadva sem


mondom, annyira ügyes volt már 2 napja, tök jól volt, jött velem mindenhova, most meg ilyen


istenem....[:((]


egyszer már elütötték, akkor sokkal durvább volt, bár sérülés csak az orrán volt, az repedt fel neki, de nem volt ilyen utánna mint most...akkor ano már másnap kök jól volt[:((][:((]

2009. máj. 14. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, még egy kis ideig zavart lesz, de aztán megnyugszik. Túl fogja élni. Hagyd hogy elvonuljon, és gyógyuljon magától.
2009. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd megnyugszik. Vigyázz, ne karmoljon meg.

A mienk teljesen más mióta el volt veszve. De 3 hónap volt mire megnyugodott.

Esetleg hívd fel adokit telefonon, s meséld el neki!

2009. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszett akkor lehet, ha nem kapta meg ellene az oltást. A viselkedése pedig lehet lelki eredetű, a trauma eredménye, de lehet az is, hogy az agyrázkódáson kívül más is sérült. Maradj kapcsolatban a dokival. Remélem javulni fog. Drukkolok neki!
2009. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én cicum akkor volt ilyen, mikor sokkot kapott.

Szerintem jó lenne a tiédnek is biztosítani valami nyugis helyet, meleg ágyikóval, innivalóval ennivalóval, akár elkülönítve, és békén hagyni pár napra..

Nálunk használt, nektek pedig szurkolok.

2009. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2009. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!