Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon vad, mit tegyek hogy...

Nagyon vad, mit tegyek hogy megszelídüljön? (sos)

Figyelt kérdés

nem tudom mi történhetett ..

szoba cica...

régen még ölembe ugrott és úgy gépeztem h ő ott aludt az ölembe..

akkor ágyamon aludt , itt a hasamnál..

szóval jól elvoltunk


de most:


~alig engedi hogy meg simogassam, ha megengedi akkor is harap ,karmol

~egyszerűen nagyon fél mindenkitől

~de érdekes , mert anyumat nem meri megharapni vagy karmolni ha simogatja .. pedig anyum közel se volt vele annyi időt mint én

~mi történhetett?

~hogy lehet megszelídíteni ?

kérem vissza a régi cicám :'(


2011. dec. 3. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondold át, nem történt vele valami különös az elmúlt időben? Nem ütötte meg esetleg valaki? Érdemes lenne egy jó és lelkiismeretes orvosnak is megmutatni, mert ilyen viselkedést egy betegség is okozhat, ha esetleg fájdalma van.
2011. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

cicára eddig 1-2x ütöttünk rá (azt se erősen, csak mégis h tudja hogy nem szabad, [mint amikor a kisbabának rácsapnak a kezére , ilyenhez bírnám hasonlítani ] szóval tényleg nem erősen.:D de azt is régebben)

mostanában nagyon nyugodt (mármint elvan kanapén egész nap néha elmegy sétál egy kört vissza fekszik) csak hát nem engedi h megsimogassuk vagy akármi :\

2011. dec. 3. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvosnak nem ártana megmutatni, mert komoly okának kell lenni, ha ilyen viselkedésváltozást produkál.
2011. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor orvos, de olyan, aki nem fog elhajtani és nem 1-2 alibi injekciót ad neki, hanem lelkiismeretesen kivizsgálja. Ivaros? Milyen nemű és korú?
2011. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

aza baj h itt nincs orvos ..

És mint mondtam alig engedi magát meg simizni is nem hogy utazgatni vele


a cica kb 1 éves , kan.

2011. dec. 3. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hordozóba azért be lehet operálni valahogyan, másban biztonságosan szállítani egyébként sem lehet még szelíd macskát sem. Lehet, hogy egy ivartalanítás sem ártana.
2011. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
88%
Miután hím az is lehet, hogy szimplán miután ivarérett lett ezért lett más a viselkedése. Anyukám cicája kutyákat támad meg utcán. Ivartalanítsátok attól nyugisabb lesz.
2011. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!