Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lehet ezt szokni? Vagy...

Meg lehet ezt szokni? Vagy csak az én macskám ilyen?

Figyelt kérdés
reggel megjöttem boltból 1 percre hagytam a yoghurtot az asztalon és kilukasztgatta a körmével,most egy órája valahogy leszedte a kiflisszacskót és mindnek megrágta a végeit,egyiket ebbe másikat a másik sarokba hagyta :S pedig van kajája meg minden de komolyan egyszerűen semmi sincs biztonságban,ami ehető (cukor,csoki,csipsz a kedvence) mindent levesz mindenhonnan és beledézsmál.
2011. dec. 7. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nagyon cuki muki : )
2011. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
és rendszeres időben eteted?
2011. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De a csokit rendesen dugd el,mert cicának azt nem szabad enni.
2011. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na akkor azt képzeld el hogy a múltkor az enyém az asztalon hagyott májkrémet lopta el, szétszedte és konkrétan végigkente a konyha és az előszoba padlón. A narancslés dobozt kirágta, a narancslé tartalma befolyt a konyhapult mögé, a mosogatógépbe, tűzhelyre, mindenhova. És ezek csak a legfrissebbek, tudnék még ezer ilyet mondani.:) Mindent ellop és szanaszét szed ha teheti.:)
2011. dec. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az enyém legújabb szokása, hogy a fürdőkádban hempereg.



[link]

2011. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!