Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbor cicusok költöztek az...

Kóbor cicusok költöztek az ajtónk elé, mit csináljunk velük?

Figyelt kérdés

Pár hete kb 2-3 hete keveredtek ide fekete kóbor cicák, mivel nekem is van cicám félek, hogy megfertőzik vagy bántják.

Aranyos cicák 4 kölyök és egy anyuka.

Az a baj, hogy 40 km-en belül nincs menhely ahova bevihetnénk őket.

A hátsó ajtónknál várnak mindig, hátha kapnak kaját.

De van ott egy macska ajtónk, és kezdenek rájönni, hogy, hogy kell használni.

A kölykök is azért pár hónaposak biztos vannak.

Mi a teendő, hogy elmenjenek, vagy hova lehetne vinni őket?


2011. dec. 9. 13:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát, megpróbálok minden tőlem telhetőt..körbetelefonáltam, de felnőtt kóbor cica senkinek se kell:S
2011. dec. 10. 19:23
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Ivartalanítsd és tartsd meg,meg fog változni és nagyon fogjátok egymást szeretni!!!!!
2011. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megtartanám. Az, hogy fél a te cicusod tőle, az természetes, de megszokhatják egymást, ez miatt nem kell izgulni. Nem olyan vészes az egész. Sajnos ez már elég necces dolog. Jómagam is befogadtam már jó pár cicát, amit kidobtak. Egyet láttunk is, hogy megáll egy autó, és kidob valamit, egy kiscicát, akit aztán az éhség hozzánk vezette. A másikat egy parkban találtuk egy zsákban. Őt is befogadtuk. Nálunk a menhely egy katasztrófa. Ha úgy adódik, akkor kiengedik az állatokat, meg hadd ne soroljam. Nagy az udvar, és többféle állatot tartunk, így egér is akad, így jól jön a macska. Tényleg nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kényszerültél, de ha úgy gondolod, hogy őt is etetni tudnád, akkor legalább kaját adj neki, legalább amíg el nem ajándékozod.
2011. dec. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Tegnap adtam neki enni mert nagyon megsajnáltam, de evett és utána nem is láttam, am meg állatot így enni nem láttam még...majdnem megfulladt annyira habzsolt...Amíg nem jön meg az új családtag (kutyus) addig tudom etetni...szívem szerint megtartanám, de anyu eléggé ellene van...az állatorvos meg azt mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni-.- vele se jutottam többre....azt nem értem ha elengedik az állatokat, akkor minek csinálnak menhelyet?....emberek...

De meg próbálok a magam módján mindent megtenni a cicusért, keresek neki valakit, ha nálunk nem maradhat..

2011. dec. 12. 06:56
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett végül a cicával?

2012. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Van 30km-re tőlünk egy nénike, ő befogadta az egész családot. Aláírattam vele egy papírt, hogy ivartalanítja a lányokat. Elvileg az ivartalanítások megtörténtek, majd szeptemberben meglátogatom a cicusokat..Az anyuka cica, nagyon nehezen szokott hozzá, szökött is, de az élelem, meg a kicsik miatt, nem ment el. De az ivartalanítás óta, barátságos. A néni elmondása szerint.:)
2012. aug. 1. 10:57
 17/18 A kérdező kommentje:

A másik néni akinek a kölyköket adtuk, kidobta piciket az utcára, így ment az egész csapat máshova.

Ez kimaradt:)

2012. aug. 1. 10:59
 18/18 anonim ***** válasza:

Te jó ég... az a néni, aki kidobta, nem normális... :S


De örülök, hogy minden jól alakult. :)

2012. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!