Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lekölykezett a macskám, mit...

Lekölykezett a macskám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel 5 édes kis cicát találtam a macskám kosarában de a macskám sehol sem volt,betakartam őket kis pokróccal mert a kosár kint volt....aztán az én macsekom is előkerült de azokat a miniatűr gombócokat egyenként elhelyezte a puha díványon.Apu persze morgolódik anyám pedig el akarja vinni őket menhelyre és a két kisebb tesóim folyton meg akarják fogdosni öket de én nem engedem.Mit kell még tennem velük vagy eggyáltalán csináljak valamit?
2011. dec. 11. 09:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Éppen nyávognak....de olyan kis édes a hangjuk,hogy ááááááááá,ja és átköltöztek a tévé alá,gondolom mert ott jó meleg van de persze nincsenek kilógott kábelek mert a tv a falon van és kibéleltek a szőrös szőnyegemmel.
2011. dec. 11. 18:22
 12/20 anonim ***** válasza:
Milyen színűek?
2011. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Van teljesen fekete egy fehér folttal a hasán,van egy vörös fehér szürke,egy barnás ,egy fehér pár barna folttal ,és a legébibb a vörös fekete cicus!!!
2011. dec. 13. 20:37
 14/20 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyosak lehetnek.Neked talán teknőc tarka anya macskád van?

Abból gondolom hogy írtad,három szín dominál.Vörös,fekete ,és fehér.Nekem is volt 10éve úgy fogadtuk be,sajnos már nem él.Ő is hasonló cicákat szült,mármint színűt.Akkor van öröm nálatok. Szia.

2011. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem a cicám szürke de viszont kiderítettük az udvarlóját(egyik szomszéd látta őket ahogy ...)és ő pedig minden színben pompázik!!!Mit ha kiömlött volna rá egy festékesdoboz,ja de a macskád halálát viszont sajnálom!!!!!ÉN nagyon nagyon nagyon szomorú lennék ha elveszteném az én macsekomat!!
2011. dec. 14. 23:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Furcsállom,hogy szüleid így álltak hozzá,de éjfélkor még netezhetsz ez kérdőjeles.Hány éves vagy,ha nem titok?
2011. dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én 15 évesen egész félévben tízkor lefeküdtem és hatkor keltem minden hétköznap - de az utolsó decemberi tanítási héten elegem lett, és éjfélig meg kettőig számítógépeztem, a leckéhez hozzá se nyúltam... A szüleimet nem zavarta, nem is tudtak róla :) De persze nem is kutattak utánam, mert amúgy jó jegyeim voltak.
2011. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nálam már betelt a pohár mivel a tanárok szívattak ezért elhatároztam ,h lázadni fogok.Ez nem jött össze úgyhogy épp titokban laptopoztam.De csak megpillantani tudtam válaszoltak e mert apám éppen sorban nézte a szobákat,h mindenki alszik e.A húgom és az öcsém egy szobában vannak és mikor halottam,hogy benyit hozzájuk rögtön kapcsoltam ki és ráfeküdtem a gépre azt mikor elment leraktam,Reggel észre is vették,hogy mit keres nálam a laptop de azt mondtam,h a kicsik veszekedtek rajta én meg elkoboztam.A tesóim pedig neeem is igaaaaz,de hát manapság a kicsik mindent letagadnak úgyhogy megúsztam!!!Egyébként 14 vagyok !!
2011. dec. 16. 14:06
 19/20 anonim ***** válasza:
két kisebb tesóim folyton meg akarják fogdosni öket de én nem engedem.Ők is aranyosak biztosan.
2011. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ja.
2011. dec. 17. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!