Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3-4 hetes kiscicának mit...

3-4 hetes kiscicának mit adjak enni? Az anyja tegnap elpusztult, valszeg megmérgezték.

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Csak pár választ olvastam el,de tehéntejet TILOS macskáknak adni,főleg kiscicáknak!Ha belépsz valamilyen komolyabb honlapra,leírják pontosan mi van benne amit nem bír megemészteni a cica!Én sokáig nem tudtam ezt az infót.Holnap fogadok örökbe 1 kb 4 hetes kiscicót és utánna jártam a dolgoknak.Lehet kapni külön cicatejet,ami biztosítja a kiscica szükségleteit,valamint kiscica pástétomokat.(Nem szabad még:Hagymás ételeket/pusztítja a vörösvérsejtjeit/,füszeres és cukrozott ételeket adni!) =)
2010. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Kb egy hete találtunk az erdőben 5 kiscicát, ANYA NÉLKÜL!!! :(

(ÉN SPECIEL KITEKERNÉM ANNAK A KÖCS..GNEK A NYAKÁT, AKI KIDOBJA A MACSKÁJÁT, FŐLEG ENNYI IDŐSEN, MERT ILYENKOR MÉG ANYÁRA VAN SZÜKSÉGE!!!!)

na mind, szal igen, a tehéntejbe igazából a laktóz az, amit nem bír a macska gyomra, DE én úgy csinálom, hogy felfőzöm a tejet, és forrástól számított cirka 5 percen keresztül forralom!!! A forralás hatására ugyanis a LAKTÓZ NAGY RÉSZE ELBOMLIK!!!

És itt van egy tuti recept: Amikor a tej, amit felforraltunk kihűlt, egy részét tegyük bele egy "mixeres" (magas) pohárba, és tegyünk még bele 3-4 szelet párizsit vagy löncshúst, és kézimixerrel alaposan keverjük össze!!! És aztán adhatjuk is a kiscicának!! ;)


Egy kérdés: szerintetek mennyit adjak egy étkezésre a cicáknak fejenként??? :O

köszi :) ;)

2010. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tudom hogy mar igen regi a poszt de csak ha valaki megtalálja ahogyan most én is. 4 hetes kortol lehet kiserletezi alutasakossal kezdetben cicatapszerrel/laktozmentes tejjel. Enyémek is Ennyi idősek voltak mikor eltunt az anyjuk 3.hettol voltak alutasakoshoz szoktatva a mama eltűnése utan éhesek voltak, nem nyafogtak rajta, megettek.
2016. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!