Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ijesztő viselkedés, vajon...

Ijesztő viselkedés, vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
A macskámra minden este rájön az 5perc. Fekszem az ágyba odabújik simiért, erre egyszer csak elkezd ordítani baromi hangosan mintha megfájdult volna vmije és megharap. Ezt minden este eljátssza. Szerintem nem fáj semmije mert csak este csinálja. Volt már vkinek hasonló a macskájával?
2011. dec. 16. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ezt csinálja a macskám de csak akkor ha látja rajtam hogy "harcos" kedvembe vagyok. Olyankor vagy elszórakozok vele, vagy nem hagyom neki. Egyébként nem lenne szabad hagyni..
2011. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát ha nem szeretnéd hogy továbbra is folytassa mikor megcsinálja vagy észreveszed hogy próbálkozik beszélj hozzá mérgesen és mond neki hogy:Nem szabad!vagy:Rossz cica!

Miután rászóltál egy 5 percig ne foglalkozz vele mintha nem is lenne(még akkor se ha dörgölőzik és próbál kiengesztelni)!Hidd el ezzel a módszerrel éle fog szokni!(Azért tudom mert az én cicám is pontosan ezt csinálta!)

2011. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*le fog szokni
2011. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, az a baj h egy felnőtt kandúr maine coon, és így picit előnyösebb helyzetben van mint én :/
2011. dec. 17. 08:24
 5/5 anonim válasza:
Az enyém is!(az előző válaszoló)
2011. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!