Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szolnok megyén belül valaki...

Szolnok megyén belül valaki nem árul perzsa vagy sziámi cicát?

Figyelt kérdés

Már az összes internetes oldalt végignéztem, de vagy eladták, vagy nagyon sokat kérnek értük...

Ha lenne most itt valaki aki árul, vevő lennék!

Karcagról.


2011. dec. 23. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
volt egy, de valaki ellopta és leborotválta, a macska azóta lelkileg beteg
2011. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg nézz még körül cica menhelyeken! nagyon sok szép cica esetleg (perzsa vagy sziámi) kerül be sajnos de ki onnan Új gazdihoz már nehezebben :( sajnos. és ráadásul ingyen is van. egy próbát megér hiszen jól is járhatsz vele és lehet hogy megmentesz egy cicát! :)
2011. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A menhelyre énis gondoltam, de itt a környékbe macskamenhelyről nem tudok...
2011. dec. 23. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt találsz többet is. remélem tudtam segíteni

2011. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a menhelyeket javasolnám. Ha nincs rá elég pénzed, olcsót ne vegyél, ne támogasd a szaporítókat! Kizárólag tenyésztőtől vásárolj, ha pénzért szeretnél. Tudom, hogy drága, de legalább egészséges. Ha nem engedheted meg magadnak a drága cicát, akkor keresgélj menhelyeken. Nagyon hálás lesz, hogy megmentetted! :)
2011. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!