Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Epilepsziás gyógyszer szedése...

Epilepsziás gyógyszer szedése mellett alkalmazható a vizeletterápia belsőleg? És szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:

rosszul írtam...szoptatás után...már nem szoptatok, csak még gondolom, nem állt vissza a ciklus és a hormonom még olyan, mintha szoptatnék

ksözönöm

2011. dec. 4. 10:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a vizeletterápia kockázatait ilyen szinten valaha is felmérték volna.

Mivel szinte csak olyan anyagokat forgatsz vissza, ami a szervezetedből jön, így nagy baj nem lehet belőle. Értelme sincs sok.

2011. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem a kérdés nem komoly!

epilepsziás vagy,babát vársz,és h.ugyot szeretnél inni....

ez egy kicsit sok nekem.. :pp

2011. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld ki és ha használ írd meg mert nálunk is van a családban epis. tegretort szed.Egyébként én most egy másik epi ellenes alternatív módba vagyok benne:ketogén diéta magas zsír alacsony szénhidrát,első hallásra rémisztő a diéta kivitelezhetetlennek tűnik,de én már csináltam hasonlót/ Atkins/ és nem volt gáz,sőt.Persze azt a fogyás miatt csináltam.Kérlek írj ha van valami saját tapasztalatod!
2012. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!