Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, érdemes olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, érdemes olyan emberrel összejönni aki külsőleg nem jön be, de belsőleg meg tökéletesen megfelel?

Figyelt kérdés
Bele lehet szeretni így bárkibe is?bocsi,de ez most elgondolkoztatott engem..
2011. dec. 19. 20:47
1 2
 1/19 Inkog Nito ***** válasza:
64%
Bele lehet szeretni valakibe,kinézettől függetlenül.Én speciel viszont már olyan lánnyal nem leszek kapcsolatban aki nem jön be nekem.
2011. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes összejönni vele, ha igazán szereted, mert akkor _tényleg_ nem bánt a külseje.
2011. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nagyon is érdemes!!!
2011. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet ha külsőre semmi nem fog meg. Ha külsőre megfog valami és a belső tökéletes akkor már lehetséges de egyébként NEM és jöhetnek a negatív értékelések, ezzel mindenki így van
2011. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt csúnya pasim 11 hónapig uh nem tom mirol beszélsz
2011. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
nem Johnny Depp külsőre gondoltam hülye tyúk, nem tökéletes külső kell csak hogy valami megfogjon, különden nincs semmi
2011. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk különbséget kell tenni a közömbös-féle nem jön be, és a kimondottan taszít között.
2011. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan volt, hogy egy lányt megkedveltem, előtte nem tartottam különösen szépnek, de az égvilágon semmi bajom nem volt a külsejével. Összejöttünk, nagyon szerettem, és onnantól nekem ő volt a legszebb lány a világon. és tényleg gyönyörűnek tartottam. a barátaim persze mondták hogy inkább szerezzek más csajt, én mondtam hogy ő a tökéletes. Aztán már 2 és fél éve jártunk, amikor ők már nem bírták, és elkezdték mondogatni, hogy a csaj bűn ronda, én persze nem értettem, hogy ezt miért mondják, mert egyáltalán nem volt az (na jó, nem a legszebb ruhákban járt anyagi okokból, de nekem eleve az alkata, a kinézete tetszett, a természetes szépség) persze továbbra is mindenki azt mondta hogy milyen ronda, és ez a sok negatív beszéd egy idő után tönkre tette a kapcsolatunkat, én is kezdtem már nem szépnek látni, meg a viselkedése is elkezdett idegesíteni, egyik pillanatról a másikra kiábrándultam belőle. Pedig nagyon szerettem, és ez volt életem talán egyetlen normális kapcsolata. 3,5 évig tartott. És nem bántam meg, az a lány mégha mások szerint nem is volt a legszebb, egy nagyon jó ember volt belül, és én még most is úgy gondolom, hogy jól néz ki. De hát ez van, már szakítottunk. A tanulság hogy igenis lehet szerelem ami nem külső vonzalmon alapul, és a másik hogy a barátokat hagyd ki belőle, mert képesek pusztán szavakkal tönkretenni egy jó kapcsoaltot.
2011. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Egy férfi képes így beleszeretni vkibe, egy nő nem.
2011. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hallotatok már a hableány szindrómáról?
2011. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!